Świąteczna playlista w samochodzie uratuje nas od zimowej chandry- jakie piosenki wybrali w Nissanie?

Zbliża się Gwiazdka i Nissan z tej okazji prezentuje specjalnie skompilowaną playlistę, aby wprowadzić nas w prawdziwie świąteczny nastrój. Pełna radosnych dźwięków Playlista Happy Holiday z pewnością sprawi, że każdy kierowca z uśmiechem zacznie nowy rok.

Muzyka odgrywa niezwykle ważną rolę w naszym życiu – poprawia nam nastrój, a w trudnym roku 2020 może być skuteczną odskocznią od codzienności. Wyniki przeprowadzonego niedawno na dużej próbie badania wskazują, że 89% respondentów uważa, iż muzyka jest ważnym elementem wpływającym na ich samopoczucie, a 81,8%* badanych słucha muzyki, żeby poczuć się lepiej. 

Przeczytaj też: SoundRacer VX – jaki dźwięk silnika wybierasz?

Dostępna od dzisiaj playlista została skompilowana przez zespoły Nissana z całej Europy. Znajdziemy na niej zestaw popularnych, dynamicznych utworów, które tworzą razem idealną składankę na okres świąteczny. Lista bardzo zróżnicowanych gatunkowo utworów nastroi nas pozytywnie. Właściciel modelu Juke mogą odtwarzać tę playlistę w system audio Bose Personal Plus, na który składa się osiem głośników zestrojonych tak, aby zapewnić najwyższą jakość dźwięku w kabinie. Dodatkowo, kierowca i pasażer siedzący z przodu mogą doświadczyć prawdziwie immersyjnych wrażeń 360° dzięki głośnikom UltraNearField, które zostały zintegrowane z przednimi zagłówkami. Użytkownik ma do wyboru kilka ustawień, które potęgują wrażenia akustyczne, w tym opcję, która symuluje efekt sali koncertowej lub dopasowuje dźwięk do indywidualnych preferencji. 

Przeczytaj też: Bugatti Chiron – piekielny dźwięk silnika

W Juke’u jest też system multimedialny NissanConnect, dzięki któremu można słuchać w trasie nowej playlisty dzięki usłudze streamingu. Korzystając z funkcji integracji smartfona, kierowca i pasażerowie mogą otworzyć aplikację Spotify z poziomu Apple CarPlay lub Android Auto.

Pokładowy hotspot Wi-Fi ma także rozwiązanie dla pasażerów, którzy chcą słuchać w pojedynkę wybranych przez siebie utworów – osiem wejść USB umożliwia równoczesne podłączenie różnych urządzeń do Internetu, dzięki czemu słuchanie streamingowanej muzyki na drodze staje się jeszcze prostsze.

Playlistę Happy Holiday można odtwarzać w streamingu w serwisie Spotify. Lista jest dostępna na profilu Nissan Europe tutaj.

 

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze