Kobieta stała w korku na autostradzie i… Nie uwierzysz, co zrobiła!

Z powodu karambolu autostrada A26 we Włoszech była przez długi czas nieprzejezdna. Nie uwierzysz, co zrobiła stojąca w gigantycznym korku 23-latka z Turynu.

Na autostradzie A26 we Włoszech, pomiędzy Piemontem a Ligurią, doszło do gigantycznego karambolu z udziałem czterech ciężarówek i 40 aut osobowych. Trasa była całkowicie nieprzejezdna.

W tym czasie, jak informuje PAP, na obronę pracy magisterskiej na uczelni w Genui jechała 23-letnia mieszkanka Turynu, Elisa Santacroce. Mimo że wraz z narzeczonym i rodziną wyjechali w trasę dość wcześnie, by dojechać na egzamin na czas, to nie przewidzieli, że korek, jaki utworzy się na autostradzie w wyniku karambolu, skutecznie im to uniemożliwi.

Studentka zadzwoniła do swojego promotora, żeby go poinformować, że stoi w gigantycznym korku i nie wiadomo, kiedy uda jej się dojechać na uczelnię. Szybko okazało się, że obrona pracy magisterskiej może odbyć się w samochodzie, w czasie wideokonferencji zorganizowanej za pośrednictwem specjalnej aplikacji.

W ten sposób Włoszka obroniła pracę magisterską w samochodzie, a gdy blokada autostrady skończyła się, podjechała na uczelnię, by tylko zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze