Ewa Kania

Spanikowała na widok radiowozu i niemal doprowadził do wypadku! Nie wiedziała, że drugi radiowóz już za nią jechał

Pewna młoda kierująca wyprzedzała w sposób niebezpieczny, bo na zakazie. Lecz prawdziwie niebezpieczny manewr wykonała dopiero później.

Poniższe nagranie to zapis z policyjnego wideorejestratora. Widzimy na nim, jak kierująca Renault Scenic zaczyna wyprzedzać ciąg ciężarówek, pomimo podwójnej ciągłej linii. Funkcjonariusze ruszyli za nią. Nie zrobili pomiaru prędkości, ale rozpędzili się do 140 km/h, więc musiało być o wiele za szybko.

Nowy taryfikator mandatów przestaje działać? Oto jak jeżdżą polscy kierowcy

W pewnym momencie kierująca wcisnęła hamulec i panicznie próbowała wrócić na swój pas, chociaż droga przed nią była pusta, a linia już przerywana. Omal nie uderzyła w ciężarówkę, co mogło skończyć się bardzo groźnie.

Policjanci chcieli wrobić kierowcę w zdjęcie z fotoradaru?

Wszystko wskazuje na to, że 24-latka zauważyła stojący przy drodze patrol policji i się go wystraszyła. Jak po chwili się przekonała, zupełnie niepotrzebnie. Jadący za nią policjanci zatrzymali ją do kontroli i nałożyli mandat w wysokości 1000 zł oraz 5 punktów karnych. Kierująca swój pośpiech tłumaczyła… koniecznością wyprowadzenia pieska na spacer.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze