Katarzyna Frendl

Słuchawki Mercedes – ten gadżet w 5 wersjach może stać się hitem gamingu lub fitnessu. Wkrótce w Polsce

Słuchawki, zwłaszcza w komplecie z dobrym autem, to must have wszystkich właścicieli samochodów premium. Mercedes postanowił wejść jednak na wyższy poziom wtajemniczenia. Tak powstały słuchawki Mercedes projektowane przez Master & Dynamic.

Mercedes-Benz i nowojorska firma audio Master & Dynamic pokazały pięć różnych modeli słuchawek nausznych i dousznych oraz indukcyjną podkładkę ładującą dla smartfona. Wszystkie produkty mają mają ciekawe wzornictwo. A przeznaczenie? Producent twierdzi, że słuchawki Mercedes sprawdzą się zarówno podczas gier wideo, uprawiania sportu czy przyjemności słuchania.

Słuchawki z kolekcji Mercedes-Benz i Mercedes-AMG powstałe przy współpracy z Master & Dynamic mają łączyć wysokiej jakości materiały z najnowocześniejszą techniką, zapewniając świetne wrażenia akustyczne. Podkładka ładująca jest kompatybilna z nie tylko z bezprzewodowymi słuchawkami MW08 Sport True Wireless Earphones, ale i z wieloma urządzeniami mobilnymi.

Słuchawki bezprzewodowe Mercedes-Benz MW65 Active Noise-Cancelling Wireless Headphones

Bezprzewodowe słuchawki nauszne o wyjątkowo długiej nazwie modelu – MW65 Active Noise-Cancelling Wireless Headphones – wyglądają rzeczywiście urodziwie. Są czarne, ozdobione gwiazdą Mercedes-Benz w postaci chromowanego logo 3D, a także napisem Mercedes-Benz wytłoczonym na pałąku. Dzięki dwóm trybom aktywnej redukcji szumów (ANC), dostosowanych do różnych warunków, mają zapewniać czysty
dźwięk we wszystkich sytuacjach. Dwie macierze mikrofonów ANC wykorzystują kombinację sprzężenia w przód (ang. feed-forward) oraz sprzężenia zwrotnego (ang. feedback). Pozwala to analizować zarówno hałas otoczenia na zewnątrz, jak i hałas zewnętrzny odbierany przez użytkownika. W rezultacie słuchawki mogą skutecznie tłumić niepożądane dźwięki. Ich waga została zoptymalizowana tak, aby zwiększyć komfort noszenia podczas długotrwałego słuchania. Model MW65 może być dobrym towarzyszem podróży oraz codziennych dojazdów do pracy.

Słuchawki Mercedes
Słuchawki Mercedes

Słuchawki bezprzewodowe Mercedes-Benz MW08 Active Noise-Cancelling True Wireless Earphones

Słuchawki douszne Mercedes-Benz MW08 to z kolei propozycja dla każdego, kto pragnie w spokoju pracować podczas podróży pociągiem lub samolotem. Dwa 11-milimetrowe berylowe przetworniki dostarczają dźwięk wzbogacony o aktywną redukcję szumów otoczenia. Słuchawki MW08 wykonano z wytrzymałej ceramiki, zwykle używanej w ekskluzywnych zegarkach. Połączenie sześciu mikrofonów
z opatentowanym systemem redukcji szumów ma się przekładać na czysty dźwięk podczas prowadzenia rozmów telefonicznych w czasie podróży. Czas pracy na baterii wynosi 12 godzin. Zarówno słuchawki, jak i etui ładujące zdobią emblematy Mercedes-Benz.

Słuchawki Mercedes
Słuchawki Mercedes

Słuchawki bezprzewodowe Mercedes-AMG MW75 Active Noise-Cancelling Wireless Headphones

Jeśli wolisz słuchawki nauszne niż douszne, ale nadal przywiązujesz dużą wagę do aktywnej redukcji szumów (ANC), słuchawki MW75 Active Noise-Cancelling mogą być ciekawą alternatywą. Dostrojony system ANC i 28 godzin pracy na baterii oraz dźwięk generowany przez 40-milimetrowe przetworniki berylowe, a do tego trzy aktywne tryby redukcji szumów, w tym Adaptive ANC, który automatycznie dostosowuje się do poziomu hałasu otoczenia mogą stanowić przewagę konkurencyjną nad rywalami. Nauszniki wykonano z lekkiego i wytrzymałego aluminium, a miękka skóra i pianka zapamiętująca kształt oraz subtelne skórzane detale mogą dać komfort nawet podczas długich podróży. Panelu z hartowanego szkła, otoczonego pierścieniem z aluminiowej siatki i logo Mercedes-AMG w postaci chromowanego napisu 3D na nausznikach oraz jako wytłoczony wzór na skórzanym pałąku podkreślają przynależność do marki premium. Czarną kolorystykę przełamują finezyjne czerwone detale.

Bezprzewodowe słuchawki Mercedes-AMG do gier MG20 Wireless Gaming Headphones

Słuchawki nauszne MG20 Wireless Gaming Headphones x Mercedes-AMG to nowość wśród słuchawek do gier. Wykonane są z magnezu, skóry i Alcantary. Zostały wyposażone w umieszczony na wysięgniku odłączany mikrofon oraz dodatkową zintegrowaną matrycę mikrofonów, umożliwiająca komunikację w czasie gry. Od strony wizualnej charakteryzuje je minimalistyczny projekt utrzymany w czarnej kolorystyce, wzbogacony o czerwone detale oraz chromowane logo 3D AMG i wytłoczony napis AMG.

50-milimetrowe przetworniki berylowe i dźwięk przestrzenny 7.1 mają pozwolić użytkownikom w pełni zanurzyć się w wirtualnym świecie. Adapter o niskim opóźnieniu ułatwia przełączanie pomiędzy konsolą a grami na PC. Po pełnym naładowaniu słuchawki oferują 22 godziny pracy na baterii, a dzięki funkcji wykrywającej czy są założone – oszczędzają energię, gdy leżą nieużywane.

Słuchawki Mercedes
Słuchawki Mercedes

Sportowe słuchawki bezprzewodowe Mercedes-AMG MW08 Sport Active Noise-Cancelling True Wireless Earphones

Sportowe słuchawki douszne MW08 Sport Earphones to jakościowe materiały w eleganckim opakowaniu. Odporne na ukruszenie obudowy z szafirowego szkła i na zarysowania, mają metaliczne wykończenie. Wytrzymałe etui ładujące z włókna węglowego daje ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Oprócz pięciu par silikonowych nakładek otrzymujemy w komplecie dwie dodatkowe pary końcówek piankowych. Słuchawki pozostają na swoim miejscu podczas treningu. Dwa tryby redukcji szumów oraz dwa tryby odsłuchu pozwalają użytkownikowi dostosować się do otoczenia i wybrać pomiędzy głębokim skupieniem a większym bezpieczeństwem i świadomością sytuacji dookoła. Słuchawki ładują się bezprzewodowo i zapewniają do 42 godzin pracy na baterii.

Słuchawki Mercedes
Słuchawki Mercedes

Podkładka ładująca Mercedes- AMG MC100 Wireless Charge Pad

Podkładka ładująca Mercedes-AMG MC100 jest wykonana z powlekanego płótna, ma odlewaną aluminiową podstawę, która poprawia rozpraszanie ciepła. Stacja indukcyjnego ładowania może zasilać kompatybilne urządzenia z mocą do 10 W. Jednocześnie pad zwraca uwagę efektownym wzornictwem – klasyczną czerń uzupełniają tu czerwone akcenty oraz chromowane logo AMG. Podkładka jest kompatybilna ze słuchawkami MW08 Sport Active Noise-Cancelling True Wireless Earphones oraz z innymi urządzeniami mobilnymi, np. firmy Apple (od iPhone’a 8).

Słuchawki Mercedes

Słuchawki Mercedes – gdzie kupić?

W sieci dealerskiej Mercedes-Benz w Polsce już wkrótce będą dostępne pierwsze 3 spośród oferowanych produktów: MW75 Active Noise-Cancelling Wireless Headphones x Mercedes-AMG, MW08 Sport Active
Noise-Cancelling True Wireless Earphones x Mercedes-AMG oraz MC100 Wireless Charge Pad
x Mercedes-AMG.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze