Skuterzysta wyjechał na czołówkę z busem i spanikował

Skuterzysta wyjechał na czołówkę z busem i spanikował

17 sierpnia 2020
1
2
Trudno powiedzieć, czy zadziałał tu brak doświadczenia, czy przekonanie, że wyprzedzanie na ślepo jednośladem, nie jest obarczone ryzykiem. Może oba czynniki odegrały tu rolę.
Loading module...

Śmieciarka zjeżdżała tyłem z ulicy i na krótką chwilę zablokowała jeden z pasów ruchu. Rozsądek podpowiadał, żeby zaczekać. Szczególnie że sytuacja miała miejsce na łuku i podwójnej ciągłej linii.

Terenówka ocaliła motocyklistę przed koparką! Tak było, naprawdę!

Kierujący „pięćdziesiątką” nie zamierzał czekać i ominął śmieciarkę, wyjeżdżając prosto na czołówkę z autem z kamerą. Autor nagrania wyjaśnia, że jechał busem z przyczepą i nie miał możliwości gwałtownego zahamowania. Wideo tego nie oddaje, ale do zderzenia miało brakować bardzo niewiele.

Niezdecydowany kierowca doprowadził do śmiertelnego wypadku z motocyklistą

Skuterzysta widząc co się dzieje spanikował. Wystawił nogi i trochę skręcając, trochę odpychając się nimi od asfaltu, wrócił na swój pas. Mamy nadzieję, że ta sytuacja nauczyła go, żeby nigdy nie jechać na ślepo. A także że powinien poćwiczyć zachowanie na jednośladzie w awaryjnych sytuacjach.

Komentarze

iza
17 sierpnia 2020 13:38
idiotów na dwóch kołach nie brakuje, a nawet ilość ich wzrasta
wrt
17 sierpnia 2020 21:00
Tatuaże na przedramionach robią sobie albo artyści albo idioci. Ten przygłup powinien za te tatuaże stracić możliwość prowadzenia wszystkich pojazdów.
Twój stary > wrt
19 sierpnia 2020 21:37
Leb zjebany.