Skuterzysta wyjechał na czołówkę z busem i spanikował

Trudno powiedzieć, czy zadziałał tu brak doświadczenia, czy przekonanie, że wyprzedzanie na ślepo jednośladem, nie jest obarczone ryzykiem. Może oba czynniki odegrały tu rolę.

Śmieciarka zjeżdżała tyłem z ulicy i na krótką chwilę zablokowała jeden z pasów ruchu. Rozsądek podpowiadał, żeby zaczekać. Szczególnie że sytuacja miała miejsce na łuku i podwójnej ciągłej linii.

Terenówka ocaliła motocyklistę przed koparką! Tak było, naprawdę!

Kierujący „pięćdziesiątką” nie zamierzał czekać i ominął śmieciarkę, wyjeżdżając prosto na czołówkę z autem z kamerą. Autor nagrania wyjaśnia, że jechał busem z przyczepą i nie miał możliwości gwałtownego zahamowania. Wideo tego nie oddaje, ale do zderzenia miało brakować bardzo niewiele.

Niezdecydowany kierowca doprowadził do śmiertelnego wypadku z motocyklistą

Skuterzysta widząc co się dzieje spanikował. Wystawił nogi i trochę skręcając, trochę odpychając się nimi od asfaltu, wrócił na swój pas. Mamy nadzieję, że ta sytuacja nauczyła go, żeby nigdy nie jechać na ślepo. A także że powinien poćwiczyć zachowanie na jednośladzie w awaryjnych sytuacjach.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Leb zjebany.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

idiotów na dwóch kołach nie brakuje, a nawet ilość ich wzrasta

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Cześć panowie, mam na imie Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://milepanie.pl/elwira05

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Tatuaże na przedramionach robią sobie albo artyści albo idioci. Ten przygłup powinien za te tatuaże stracić możliwość prowadzenia wszystkich pojazdów.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze