Samochód dla milionerki

Wyobraź sobie, że wygrywasz w Totka kilka milionów złotych....brzmi zachęcająco? Pomyśl jednak na jaki samochód chciałabyś je wymienić i od razu zaczną się problemy decyzyjne... Brytyjczycy ich nie mają!

 

Nasz typ na samochód dla milionerki? Lamborghini wysadzany kryształkami Swarovskiego w skali 1:1
[autor zdjęcia]

„Życiowe” wybory wielkich wygranych w Totolotka postanowili zweryfikować Brytyjczycy. W specjalnie zaprojektowanym badaniu spytali oni 100 zwycięzców o model samochodu, który kupili po odebraniu nagrody z sześcioma zerami. Co okazało się? Brytyjczycy marzą o…Oplu!

Aż 36% wygranych ponad miliona funtów swoje pierwsze kroki kieruje do salonu samochodowego, a tam wybierają, przebierają i chyba decydują się bez problemu, gdyż brytyjski Vauxhall czyli nasz rodzimy Opel wyprzedził w rankingu Ipsos Mori luksusowe Porsche, stylowego Jaguara i innowacyjne Audi. Patrząc na wyniki badań samochody tej marki okazały się ucieleśnieniem luksusu i marzeń mieszkańców Wysp – aż 15% kupiło właśnie je! Czy to zasługa nowej Astry (reklamowana jako A4 może się pomylić z Audi?) czy zdobywczyni tytułu „Car of the year” Insigni? Trudno powiedzieć, ale my chyba wybrałybyśmy coś innego. Może debiutującego w Polsce Astona, wspomagającego Haiti Lotusa albo świecącego milionem kryształków Lamborghini?

W polskich „Milionerach” padł pierwszy milion… czy jego zdobywca udał się już do salonu Opla?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze