Rzucił się na kierowcę BMW z maczetą! Szokująca sytuacja na stacji

Trudno powiedzieć, co doprowadziło do tego zdarzenia. Może były to porachunki, może w ruch poszły narkotyki, a może… jedno i drugie.

Na wideo z monitoringu na stacji benzynowej (który chyba nagrywa w pionie… dziwne) widzimy, jak z BMW wysiada pasażer i wchodzi do budynku stacji. Nagle z prawej strony, trochę biegnąc, trochę skacząc, zbliża się mężczyzna, który zaczyna uderzać czymś w szybę samochodu. Kierowca BMW rusza, a wtedy agresor wyciąga… niedużą maczetę.

Szeryf w osobówce podwójnie się wygłupił, więc dla zatarcia złego wrażenia, zaatakował autora nagrania

Zaatakowany nie odjeżdża, bo przecież na stacji nadal jest jego znajomy. Robi kółko, żeby zbliżyć się do wejścia do budynku stacji, a w tym czasie agresor pląsa spokojnie, szykując się do drugiego ataku. Według opisu nagrania mężczyzna ruszył w kierunku pasażera, którego z opresji wybawił kierujący BMW, potrącając agresora. Ale chyba szedł on po prostu w stronę samochodu.

Poucza innego kierowcę, a potem żali się, że tamten okazał się agresywny

Nie znamy kontekstu tego zajścia, ale mogły to być jakieś porachunki. Dziwnie zachowujący się agresor mógł być też pod wpływem narkotyków. Ewentualnie oba te wyjaśnienia są prawdziwe – wszak się nie wykluczają.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze