Rozkręcał Mercedesa na osiedlowym parkingu. Tak rozpoczęły się jego poważne kłopoty

Mężczyzna swoim nietypowym zachowaniem wzbudził zainteresowanie mieszkańców, a później także policji. Okazało się, że powinien takiego zainteresowania unikać jak ognia.

Policyjny dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na parkingu osiedlowym w Tarnowskich Górach, ktoś dewastuje auto. Z Mercedesa sprawca miał między innymi odkręcać koła.

Pijany i poszukiwany kierowca próbował uciec przed policją

Wysłany na miejsce patrol rzeczywiście zastał Mercedesa klasy S, od którego jakiś mężczyzna odkręcał koła. Policjantom wyjaśnił jednak, że jest właścicielem samochodu i pokazał im umowę kupna. Wydawało się, że interwencja dobiegnie końca, lecz mundurowi sprawdzili jeszcze pojazd i mężczyznę w policyjnych systemach.

Kompletnie pijany, poszukiwany mężczyzna jechał, kradzionym skuterem

To był dobry ruch, ponieważ samochód co prawda nie był kradziony, ale jego właściciel okazał się poszukiwany. Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach wydał za nim nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego. Mężczyzna ma do odsiadki pół roku. 21-latek nie zdążył sprzedać rozkręconych kół, ponieważ zaraz po interwencji, trafił za kraty.

Ciekawe dlaczego rozkręcał Mercedesa zaraz po zakupie. Albo dlaczego nie pojechał nim do jakiegoś skupu, skoro i tak nie planował go eksploatować? Złośliwi powiedzą, że to przecież W220, więc pewnie i tak by już nigdzie nie pojechał o własnych siłach.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze