Kompletnie pijany, poszukiwany mężczyzna jechał, kradzionym skuterem

Większość kontroli policyjnych jest raczej nudna. Funkcjonariusze zatrzymują kierującego, ten przeprasza że się zagapił i nie patrzył na prędkościomierz, ciężko wzdycha słysząc, że nie skończy się na pouczeniu, podpisuje mandat i po sprawie. Ta kontrola drogowa to jednak prawdziwa „perełka”, jeśli można tak określić zatrzymanie kogoś, kto ma na sumieniu naprawdę dużo.

Policjanci gorzowskiej drogówki patrolujący nocą ulice Lubiszyna, zauważyli kierującego skuterem, który jechał bez kasku i włączonych świateł. Do tego jego niepewna jazda wzbudziła zainteresowanie funkcjonariuszy, dlatego zatrzymali go do kontroli. Okazało się, że 35-letni mężczyzna na swoim sumieniu ma całkiem sporo.

Motocyklista próbował uciekać przed policją. Chwilę później już leżał na ziemi

Mężczyzna był mocno nietrzeźwy – w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Dalsze ustalenia co chwilę zaskakiwały samych policjantów. Skuter, którym poruszał się mężczyzna był skradziony na terenie Niemiec. Okazało się też, że założone tablice rejestracyjne pochodzą z innego pojazdu. Dodatkowo 35-latek do stycznia 2023 roku ma sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Mężczyzna był także poszukiwany za poprzednie przestępstwa i przez najbliższe pół roku nie będzie cieszył się wolnością.

Motocyklista dosłownie oszukał przeznaczenie! Szczęściarz roku

35-latek został zatrzymany w gorzowskiej komendzie, a skradziony za zachodnią granicą skuter został zabezpieczony. Niebawem wróci do właściciela. Podejrzany po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty i zostanie przewieziony do zakładu karnego.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze