Rozbił kilkanaście samochodów, próbując uciec przed policją

Policjanci zatrzymali kierowcę, który stwarzał bardzo poważne zagrożenie, zarówno dla innych kierowców, jak też dla pieszych.

Policja otrzymała informację od bezpośrednich świadków zdarzenia o piracie drogowym, który na terenie Żoliborza rozbił kilka samochodów i ucieka w kierunku Śródmieścia. W pościg za kierowcą ruszyli policjanci.

Masakra na autostradzie. Rozbił auto i zostawił je na środku drogi, a kolejne pojazdy na niego wpadały!

Mężczyzna nie reagował na wydawane przez nich sygnały do zatrzymania. Kontynuował ucieczkę, przekraczając dozwoloną prędkość, jechał pod prąd, nie reagował na sygnalizację świetlną i znaki drogowe. Kierowca Peugeota wjeżdżał także na chodnik, zmuszając pieszych do ucieczki.

Kompletnie rozbił tył swojego Porsche Boxstera, ale uznał, że może jechać dalej

Na skrzyżowaniu alei Jerozolimskich z ulicą Sokołowskiego mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany przez policjantów po tym, jak uderzył w osiem samochodów oczekujących za zielone światło.

Pijany wjechał Ferrari na torowisko i rozbił je na słupie!

W zdarzeniu niegroźne rany odniosła jedna osoba. Kierowcą okazał się 26-letni obywatel Gruzji. Mężczyzna odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, dlatego też została mu pobrana krew do badań, również pod kątem prowadzenia samochodu pod wpływem środków odurzających. Kierowca usłyszy wkrótce zarzuty.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze