Romet Arrow Fly – ścigacz w dwusuwie

Romet wprowadza w sezonie 2014 na rynek nowy model: motocykl dla użytkowników od lat 14-tu. Wkrótce w ofercie znajdzie się też motocykl w wersji z dwusuwowym silnikiem o mocy 6,5 KM chłodzony cieczą.

To, że nie masz jeszcze prawa jazdy nie oznacza, że nie możesz jeździć jednośladem. Romet Arrow Fly to maszyna nawiązująca stylistycznie do sportowych motocykli – nowość w ofercie Rometu na rok 2014.

Maszynę mogą użytkować osoby w wieku od 14 lat. Motorower ten napędzany jest silnikiem czterosuwowym o mocy 4 KM, skonfigurowany jest z 4-biegową skrzynią przełożeniowa. Jak twierdzi producent, układ wydechowy zapewnia basowe brzmienie.

Siedzenie pokryte antypoślizgowym materiałem osadzono nisko, zatem nawet osoby o niedużym wzroście mogą czuć się na nim pewie.

Nowoczesności nadaje ledowe oświetlenie z przodu oraz z tyłu, cyfrowy licznik  z centralnie umieszczonym obrotomierzem. Jednoślad osadzono na szerokich oponach: przód 110/70-17, tył 140/70-17.

Motorower Romet jest dostępny od marca w wersji czterosuwowej. Drugi wariant – w wersji z dwusuwowym silnikiem o mocy 6,5 KM – wkrótce znajdzie się w sprzedaży w punktach handlowych sieci Romet.

Romet Arrow Fly
fot. Romet

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze