Quantcast
Ewa Kania

Robert Lewandowski ma nowy samochód. Kupił używany, ale to prawdziwa perełka

Lewandowski chętnie korzysta z możliwości, jakie dają mu milionowe piłkarskie kontrakty i widywany był już w niejednym samochodzie marzeń. Teraz pojawił się w kolejnym.

Niemiecki „Bild Sport” przyłapał Roberta Lewandowskiego, jak przyjechał do ośrodka treningowego Bayerny Monachium swoim nowym nabytkiem. Wiele osób wzruszy ramionami, że to tylko Porsche 911 w wersji cabrio, a do tego egzemplarz minionej generacji. Lewy przesiadł się na auto używane?

Ferrari Roberta Lewandowskiego wystawione na sprzedaż. To gratka dla fanów piłki nożnej i motoryzacji

Wszystko wskazuje na to, że tak, ale za to jaka to używka! Mówimy o nie byłe jakim 911 generacji 991, ale o wersji Speedster. Stworzono ją dla uczczenia 70-lecia marki, korzystając ze zmodyfikowanego nadwozia Carrery 4 Cabriolet oraz układu napędowego ekstremalnego GT3. Powstał w ten sposób bardzo klasyczny i analogowy samochód z wolnossącym, 4-litrowym silnikiem o mocy 510 KM, manualną skrzynią biegów oraz dachem, który trzeba własnoręcznie zakładać na parkingu.

Robert Lewandowski i piłkarze Bayernu Monachium otrzymają nowe sportowe elektryki. Zgadniecie jakie modele?

Porsche 911 Speedster powstało tylko w 1948 egzemplarzach – dla upamiętnienia roku rozpoczęcia produkcji pierwszego modelu marki – 356. Z tego też roku pochodzi Porsche 356 No. 1 Roadster, do którego jubileuszowy model nawiązuje. Kiedy Speedster debiutował, był wyceniony na 1,35 mln zł. Domyślamy się, że używany egzemplarz tak wyjątkowej wersji, raczej nie był tańszy.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze