Karolina Chojnacka

Rebelle Rally 2021. Nissan Frontier w stylu retro podbije pustynny rajd?

Zainspirowany mistrzowskim Hardbody z lat.80, Nissan Frontier PRO-4X ma zapewnić ekipie Team Wild Grace zwycięstwo w wymagających zawodach Rebelle Rally 2021.

Rebelle Rally 2021, czyli wyłącznie kobieca impreza terenowa, w tym roku  wystartowała na pustynnych terenach Nevady i Kalifornii. Rajd rozpoczął się 8 października w pobliżu zapory Hoovera, a zakończy w Imperial Sand Dunes w Kalifornii, 16 października. Uczestniczki spędzą noce w wyznaczonych po drodze obozach bazowych.

Zainspirowany mistrzowskim Hardbody z lat 80’, 2022 Nissan Frontier PRO-4X ma zapewnić ekipie Team Wild Grace zwycięstwo w wymagających zawodach Rebelle Rally 2021. Jego oldschoolowe nadwozie prezentuje się znakomicie! Pytanie, czy Frontier jeździ tak samo dobrze jak wygląda?

Oprócz kultowego czerwonego, białego i niebieskiego koloru nadwozia, zaktualizowanego przez Nissan Design America w San Diego, 2022 Frontier PRO-4X znacznie różni się od swojego poprzednika z lat 80. Rajdówka skrywa w sobie szereg nowych części Nismmo Off Road, w tym 4-calowe światła Nismo Off Road, specjalnie zmodyfikowany układ wydechowy, terenowe zawieszenie czy koła AXIS.

Rebelle Rally 2021. Nissan Frontier PRO-4X
Rebelle Rally 2021. Nissan Frontier PRO-4X, fot. materiały prasowe / Nissan

Zawodniczki Team Wild Grace, zasiadająca za kierownica Sedona Blinson i pilotka Lyn Woodward liczą, że rajdowy Nissan pomoże im poprawić ich wynik z zeszłorocznych zawód, gdzie zajęły czwarte miejsce.

Rebelle Rally 2021. Nissan Frontier PRO-4X
Rebelle Rally 2021. Nissan Frontier PRO-4X, fot. materiały prasowe / Nissan

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze