Rage Rally 2022 – luksusowe auta jadą, żeby pomagać. To jedyny taki rajd w Polsce
Rage Rally to niepowtarzalne wydarzenie dla miłośników motoryzacji i pasjonatów superszybkich aut klasy premium, w których żyłach zamiast krwi płynie benzyna, a ich serca biją w rytm pracy silników na najwyższych obrotach.
Spis treści:
- Rage Rally 2022 – gdzie i kiedy?
- Rage Rally 2022 – luksusowe i superszybkie auta
- Rage Rally 2022 – jadą, żeby pomagać!
Rage Rally 2022 – gdzie i kiedy?
Rage Rally, 4-dniowa, pełna emocji podróż przez całą Polskę, rozpocznie się już 8 czerwca w Karpaczu. Pasjonaci motoryzacji i szybkich aut wystartują w pełną niespodzianek podróż.
Karpacz, Wrocław, Bednary Driving City, Poznań oraz Gdańsk – to trasa tegorocznej wyprawy Rage Rally. W imprezie weźmie udział ponad 40 załóg, jadących w najbardziej luksusowych autach.
Rage Rally 2022 – luksusowe i superszybkie auta
Na trasie tegorocznej edycji Rage Rally spotkają się właściciele m.in. Ferrari, Porsche, McLaren-ów czy Lamborghini. Auta tej klasy mają coraz większą rzeszę fanów i coraz częściej pojawiają się na polskich ulicach. Tradycją wydarzenia jest łączenie w ekipy pasjonatów i właścicieli luksusowych aut, z przedstawicielami świata szeroko pojętej kultury i mediów, którzy znani są ze swojego uwielbienia dla motoryzacji. W tym roku do ekipy Rally dołączyli Karolina Gilon, Kizo, mistrzowie Europy w rajdach Kamena Rally Team oraz Krystian Plato z TVN Turbo.
Rage Rally 2022 – jadą, żeby pomagać!
Łącząc przewodnie hasło Fundacji Siepomaga „Razem wielką mamy moc!” z hasłem Rage Rally „Nigdy się nie poddawaj” organizatorzy przejazdu, jak co roku, wybierają jeden cel, na który zostaje przekazane wsparcie pieniężne ze sprzedaży i zbiórki prowadzonej w trakcie wydarzenia. W tym roku tą osobą jest Lucuś, którego wspiera właśnie Fundacja Siepomaga. Lucuś cierpi na neuroblastomę IV stopnia – rzadkiego paskudnego raka, który każdego dnia odbiera mu część nieświadomej beztroski. Mimo to Lucjan jest pełnym szczęścia i uśmiechu dzieckiem, a całe życie dopiero przed nim.
Pieniądze ze sprzedaży merch’a, zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazane rodzicom Lucusia. Dodatkowo podczas finału – 11 czerwca w Gdańsku – zorganizowana zostanie aukcja, w której do wylicytowania będzie luksusowe pióro międzynarodowej marki Visconti oraz trzy koszulki z autografami celebrytów biorących udział w Rage Rally – Karoliny Gilon, Kamena Rally Team, Kizo i innych.
Najnowsze
-
Test Alpine A110 R Turini – ostatni benzynowy sprint
Przypatrzcie się porządnie i zapamiętajcie ten widok. Alpine A110 R to jedna z ostatnich okazji, by doświadczyć prawdziwej sportowej motoryzacji pachnącej benzyną, a nie kablem do ładowarki. W odmianie R – tej najbardziej radykalnej – Alpine nie udaje, że chce być grzeczne. To auto powstało z myślą o torze, a miasto traktuje raczej jak scenerię […] -
BMW Group Polska w 2025 roku: rekordy sprzedaży i zapowiedź dużych zmian
-
Test Ford Mustang Mach-E Rally – rajdowa stylówka czy coś więcej?
-
Test Mercedes-AMG E 53 Hybrid 4MATIC+. Czy ta hybryda boli?
-
-10°C i niemy diesel na parkingu. Winne są nie świece, a ten zapomniany element
Zostaw komentarz: