Radiowóz wjechał na czerwonym w inne auto, ranne dziecko

Radiowóz wjechał na czerwonym w inne auto, ranne dziecko

25 kwietnia 2020
1
7
Nie każdy wie co tak naprawdę wolno kierowcy pojazdu uprzywilejowanego. Czasami nawet policjanci nie wiedzą.
Loading module...

Kamera samochodowa zarejestrowała moment, w którym radiowóz z niemałą prędkością wjeżdża na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderza w prawidłowo poruszający się samochód. Siła jest na tyle duża, że oba pojazdy obracają się wokół własnej osi. Radiowóz zatrzymuje się na słupie sygnalizacji świetlnej, a drugie auto na trawie po przeciwnej stronie skrzyżowania.

Zderzenie kolumny policyjnej na skrzyżowaniu

W wyniku zdarzenia 2-letni chłopiec doznał obrażeń głowy (radiowóz uderzył w tylne lewe drzwi samochodu), który trafił do szpitala. Niewiele brakowało, a poszkodowany mógł być także starszy mężczyzna, akurat przechodzący przez ulicę.

Motocyklista chciał uciec przed policją, wylądował na masce radiowozu

Oglądając to nagranie trudno uwierzyć w bezmyślność policjanta, siedzącego za kierownicą. Jechał jakby miał zielone światło, a przecież pojazd uprzywilejowany nie ma bezwzględnego pierwszeństwa przed innymi uczestnikami ruchu! Oni mają jedynie obowiązek ułatwić przejazd pojazdu na sygnale, którego kierowca musi zachować ostrożność  i upewnić się, że wszyscy ustępują mu pierwszeństwa.

Loading module...

Komentarze

Antymilicjant
25 kwietnia 2020 23:28
A tej posranej milicji to chyba włbach się pomieszał o bo gdyby taki milicjan mnie walnął na jego czerwonym to by się......bo .nie...komunistów. ...A Stalin im w ...zady SLD.pzl i biedronia......towarzysze z po.
Oiek
27 kwietnia 2020 18:06
Policjant to idiota mądry nie będzie policjantem
Grzegorz > Oiek
27 kwietnia 2020 18:21
Popieram
Grzegorz
27 kwietnia 2020 18:20
Co za idiotów przyjmują do policji..
Kasio
27 kwietnia 2020 18:21
Temu policjantowi co kierował powinni postawić zarzut zagrożenia w ruchu lądowym i zabrać dożywotnio prawo jazdy. A dodatkowo powinien płacić za leczenie tego dziecka!!!
gosc
28 kwietnia 2020 15:24
A potem nie placzcie ze sluzby nie zdąrzą wam pomoc w biedzie skoro tak kretynskie są przepisy a dziennikarzyki napuszczają jeszcze ludzi przeciwko nim. Kartonowe panstwo !!!!
Do idioty > gosc
28 kwietnia 2020 17:48
No idiota, to kierowcy na każdym skrzyżowaniu z sygnalizacja świetlną powinni się zatrzymywać bo może policjant idiota nie większy od Pana
będzie jechał do zgłoszenia i broń boże nie powinien patrzeć na innych uczestników ruchu.