Karolina Chojnacka

Radford „Project 62” – bardzo ekskluzywny samochód, idealnie dostosowany do kierowcy

Produkcja samochodu zostanie ograniczona do 62 egzemplarzy, a każdy z nich będzie w pełni dostosowany do swojego właściciela, prezentując najwyższy poziom personalizacji. Będzie to pierwszy na świecie nowoczesny Radford.

Radford, marka z brytyjskim sercem i duszą, ogłosiła, że jej pierwszy model samochodu o tajemniczej, wewnętrznej nazwie j „Project 62” będzie ograniczony tylko do 62 egzemplarzy na całym świecie. Każdy ekskluzywny model zostanie wykonany zgodnie z wymaganiami klienta,  prezentując najwyższy poziom personalizacji.

„Project 62” jest zapowiadany jako dwumiejscowe coupe z centralnie umieszczonym silnikiem, wyposażone w luksusowe elementy wyposażenia, inspirowane Lotusem Type 62. Samochód ma przede wszystkim sprawiać przyjemności z jazdy kierowcy. Wszyscy właściciele Radfordów zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w ekskluzywnym jednodniowym wydarzeniu z Jensonem Buttonem. Mistrz Świata Formuły 1 zademonstruje im, w jaki sposób mogą maksymalnie wykorzystać swoje Radfordy na torze wyścigowym, na którym zostały opracowane.

Radford „Project 62”
Radford „Project 62”, fot. materiały prasowe / Radford

Firma już teraz przyjmuje zgłoszenia na 62 samochody od potencjalnych właścicieli – a kilka wybranych aut już  zostało przydzielonych przyszłym właścicielom.

Więcej szczegółów na temat pierwszego modelu Radforda zostanie ujawnionych pod koniec 2021 roku.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze