Karolina Chojnacka

Puchar Driftu, czyli wydarzenie dla każdego pasjonata jazdy bokiem. Wiemy, kiedy się odbędzie!

Jesteś pasjonatem driftu? Lubisz rywalizację i adrenalinę? Marzyłeś o tym, żeby przejechać się samochodem do driftu? Uwaga, bo marzenia się spełniają. Właśnie ruszyły przygotowania do drugiej edycji motoryzacyjnego wydarzenia dla pasjonatów jazdy bokiem.

Ruszyły przygotowania do drugiej edycji motoryzacyjnego wydarzenia dla pasjonatów adrenaliny. Puchar Driftu Autodromu Jastrząb odbędzie się w dniach 28 – 29 sierpnia 2021 i obejmie rywalizację w dwóch klasach: Street i Profi. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie pierwszą edycją, w tym roku organizator zaplanował wydarzenie w nowej, dwudniowej formule.

Aleksandra Michalczewska, Prezes Zarządu spółki ITS Michalczewski i właściciel Autodromu Jastrząb, powiedziała:

Zeszłoroczna jednodniowa edycja Pucharu Driftu pokazała nam wyraźnie, że zarówno zawodnicy jak i kibice chcą więcej! Dlatego z dużą radością ogłaszamy, że w nadchodzącym sezonie 2021 Puchar Driftu Autodromu Jastrząb będzie imprezą dwudniową.

Puchar Driftu Autodromu Jastrząb 2020

Przeczytaj też: 14-letnia córka Kena Blocka będzie uczyć się driftować. Vanilla Ice tłumaczy jej, dlaczego akurat tym kultowym autem!

Podobnie jak w zeszłym roku, tegoroczne zawody są otwarte dla wszystkich. Klasa Street przeznaczona jest głównie dla początkujących zawodników, których zmagania będą polegały wyłącznie na indywidualnych, punktowanych przejazdach. Natomiast rywalizacja w klasie Profi przeznaczona jest dla bardziej doświadczonych kierowców. To właśnie w klasie Profi organizatorzy spodziewają się udziału wielu utytułowanych zawodników:

Swój wstępny udział już zadeklarowało szerokie grono miłośników jazdy bokiem do przodu, w tym jeszcze większa reprezentacja czołowych drifterów.

Puchar Driftu Autodromu Jastrząb 2020

Podczas II edycji Pucharu Driftu nie zabraknie również atrakcji dla publiczności. Oczywiście poza możliwością oglądania jednego z najbardziej widowiskowych sportów motorowych z trybun oraz dobrej zabawy w jednej ze stref dla publiczności organizator zapowiada też specjalne bloki przejazdów DRIFT TAXI, czyli możliwość przejazdu trasą zawodów w fotelu pasażera dla najbardziej odważnych i głodnych adrenaliny.

Przeczytaj też: Karolina Pilarczyk i „Mistrzowie Motorsportu”. Drifterka wciela się w rolę dziennikarki i zapowiada niezwykłe widowisko!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze