Karolina Chojnacka

Karolina Pilarczyk i „Mistrzowie Motorsportu”. Drifterka wciela się w rolę dziennikarki i zapowiada niezwykłe widowisko!

Karolina Pilarczyk od lat króluje w driftingu i udowadnia, że sport to nie tylko piłka nożna. Teraz chce, żeby jak najwięcej osób poznało bliżej największe polskie gwiazdy sportów motorowych. Będzie się działo! „Przeniesiemy was na tory , błoto, pustynie i trasy na całym świecie. Samochody, motocykle, quady, łodzie... Niezwykłe widowiska, adrenalina, szampan leje się strumieniami”.

Takiego programu jeszcze nie było! Już od wtorku, 23 marca, na platformie IPLA TV na wszystkich fanów motoryzacji czeka nie lada gratka. W roli głównej: Karolina Pilarczyk!

„Mistrzowie Motorsportu”, to autorski cykl rozmów, które przeprowadzą wspólnie Karolina Pilarczyk i Mariusz Dziurleja z mistrzami różnych dyscyplin sportów motorowych.

Karolina Pilarczyk i „Mistrzowie Motorsportu”

Przeczytaj też: Karolina Pilarczyk o nowych przepisach: „Nie tylko nadmierna prędkość jest przyczyną wypadków”

Karolina Pilarczyk, podwójna Mistrzyni Europy w driftingu to osoba, która od lat promuje motorsport w mediach, dlatego postanowiła iść o krok dalej i udowodnić, że sport to nie tylko piłka nożna. O naszych zawodnikach motorsportowych mówi się na całym świecie i możemy się pochwalić tytułami mistrzów w wielu dyscyplinach.

I tak dzięki Karolinie, widzowie bliżej poznają mistrzów takich dyscyplin jak np. drifting, wyścigi, rajdy, rallycross, karting, enduro, trial czy cross country:

Ten program to spełnienie jednego z moich marzeń.

Kocham motorsport i chciałabym tą pasją zarazić jak najwięcej osób. Z naszymi mistrzami porozmawiamy o tym, jakie były ich początki, z czym zmagają się dotychczas oraz jakie emocje towarzyszą im na zawodach oraz podczas odbierania pucharów na podium dla zwycięzców. Sama wiem jakie to fantastyczne uczucie, więc mam nadzieję, że dzięki programowi wiele osób odważy się zacząć realizować własne marzenia.

Karolina Pilarczyk i „Mistrzowie Motorsportu”

Przeczytaj też: Karolina Pilarczyk zamienia drift na off-road? Zobaczcie jej różową terenówkę!

Na program składa się 12 odcinków a w każdym z nich Karolina i Mariusz porozmawiają z innym Mistrzem. Premierowe odcinki będą emitowane w każdy wtorek i piątek na platfomie IPLA TV.

W programie udział wzięli między innymi:

  • Piotr Więcek, potrójny mistrz topowej europejskiej ligi driftingowej Drift Masters Grand Prix, utytułowany zawodnik najbardziej prestiżowej ligi driftingowej na świecie – Formula Drift.
  • Kuba Przygoński, zawodnik prestiżowego rajdu terenowego Dakar, Mistrz Polski w Enduro, kilkukrotny Wicemistrz Świata Cross Country Rallies, kilkukrotny Mistrz Polski w Driftingu, zwycięzca Pucharu Świata FIA w Rajdach Cross Country.
  • Kajetan Kajetanowicz, trzykrotny rajdowy mistrz Europy, czterokrotny rajdowy mistrz Polski, trzykrotny zwycięzca Rajdu Polski. Wicemistrz Świata WRC 2 2019 oraz II Wicemistrz Świata WRC 3 2020. Siedmiokrotny zwycięzca prestiżowego Rajdu Barbórka.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze