Karolina Chojnacka

14-letnia córka Kena Blocka będzie uczyć się driftować. Vanilla Ice tłumaczy jej, dlaczego akurat tym kultowym autem!

Czy może być coś lepszego niż lekcja jazdy z samym Hooniganem? Cóż, jak się okazuje, tak. Ken Block zbudował własną maszynę do driftu z nadwoziem Fox Body na 14. urodziny swojej córki Lii – i oczywiście udokumentował wszystko na YouTubie.

Lata 90-te były kultowe z wielu powodów; stylu, muzyki, Z Cavaricci Pants, ale co najważniejsze, topowego nadwozia Foxa 5.0 Forda Mustanga.

Chciałem zrobić coś wyjątkowego dla mojej córki, Lii, która obchodzi 14. urodziny. Dlatego poprosiłem o pomoc ikonę lat 90-tych i miłośnika modelu 5.0, Vanilla Ice, w celu sprowadzenia naszego Carcaine Inspired Fox Body do specyfikacji hot-boi z lat 90-tych.

Ken Block opublikował na Twitterze krótką zapowiedź filmu:

Przeczytaj też: Climbkhana – Ken Block zdobywa szczyt

Block i pozostali członkowie zespołu Hoonigan podeszli do projektu dokładnie tak, jak powinien podejść kochający ojciec i jego przyjaciele: znajdując sposób, aby zarówno przewidzieć potrzeby edukacyjne córki, jak i całkowicie zawstydzić ją w Internecie. Wydaje się, że im się to udało i wszystko zostało zachowane dla potomności w filmie na YouTubie.

Przeczytaj też: Gymkhana 8 – Ken Block podnosi poprzeczkę

Zespół Hoonigan zdobył 5-litrowego kabriolea z Kolorado i szybko zabrał się do pracy, przekształcając go w samochód driftowy. Zmieniono w nim praktycznie wszystko, łącznie z lakierem. Szorstkie, wyblakłe w słońcu srebrne Fox Body, przeobraziło się w lśniąco biały klon słynnego pięciopunktowego ostrza Mr Ice.

Większość szczegółów dotyczących przebudowy auta znajduje się w zamieszczonym na YouTubie filmie, który jest absolutnie wart obejrzenia.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze