Próba ucieczki przed policją, zakończyła się śmiercią uciekiniera!

Mężczyzna robił wszystko, żeby nie dać się złapać. Łącznie z taranowaniem radiowozów i wyciągnięciem broni! Tak zażarte stawianie oporu zakończyło się dla niego tragicznie.

Śląscy policjanci mieli za zadanie zatrzymać i doprowadzić przed oblicze prokuratora 36-letniego mężczyznę. Namierzyli go na jednej z dróg dojazdowych do miejsca zamieszkania. Gdy mężczyzna zorientował się, że ma do czynienia z policjantami, zaczął uciekać swoim samochodem.

Pijany kierowca uciekał przed policją. Omal nie zginął!

Mundurowi rozpoczęli pościg, używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Policjanci mieli również podejrzenia, że mężczyzna posiada broń. W trakcie ucieczki mieszkaniec Bykowiny staranował radiowozy, którymi funkcjonariusze próbowali zablokować mu drogę. Kiedy dojechał do skarpy i nie miał już możliwości kontynuowania dalszej jazdy, wybiegł z samochodu, wyciągając broń i mierząc z niej w kierunku stróżów prawa. Policyjni kontrterroryści oddali strzały ostrzegawcze, które mężczyzna zignorował, więc byli zmuszeni użyć broni.

Kierowca uciekał przez ponad 100 km przed policją! Skończył w rowie

Obecny na miejscu policyjny zespół medyczny reanimował mieszkańca Rudy Śląskiej, jednak na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Wcześniej był on karany za przestępstwa narkotykowe oraz przestępstwa związane z fałszowaniem dokumentów. Na miejscu pracuje ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze