Quantcast

Premiera Tesli Cybertruck po raz kolejny przełożona. Najnowsze doniesienia nie są optymistycznie

Klienci, którzy złożyli pierwsze zamówienia na Teslę Cybertruck już w 2019 roku, muszą uzbroić się w cierpliwość. Zgodnie z doniesieniami agencji Reuters futurystyczny pick-up nie będzie gotowy przed końcem 2022 roku.

Tesla Cybertruck to futurystyczny pick-up pokazany przez producenta samochodów elektrycznych w 2019 roku. Wówczas jako oficjalną datę rynkowej premiery wskazano 2021 rok. Mamy początek 2022 roku, a Cybertrucka jak nie było, tak nie ma. Co więcej, w sieci pojawiły się informacje na temat kolejnych opóźnień.

Premiera Tesli Cybertruck po raz kolejny przełożona

Zgodnie z doniesieniami agencji Reuters, Tesla Cybertruck nie będzie gotowa przed końcem 2022 roku. Ponoć produkcyjna wersja futurystycznego pick-up’a ujrzy światło dzienne najwcześniej w pierwszym kwartale 2023 roku.

Agencja Reuters powołuje się na słowa jednego z pracowników Tesli odpowiedzialnych za projekt. Potwierdzeniem tych doniesień są niedawne zmiany na oficjalnej stronie internetowej Cybertrucka, z której zniknęły informacje dotyczące cen i planowanej daty rozpoczęcia produkcji. Podobno Tesla planuje konferencję poświęconą przyszłości modelu, która ma odbyć się w najbliższych tygodniach. Wówczas powinniśmy poznać więcej oficjalnych szczegółów.

26 stycznia ma mieć miejsce kolejne spotkanie z inwestorami, na którym Elon Musk ma zaprezentować oficjalne plany rozwoju marki. Być może wtedy usłyszymy coś na temat Tesli Cybertruck oraz coś na temat zapowiadanego najtańszego samochodu Tesli – Modelu 2.

Jeśli doniesienia Reutersa okażą się prawdzie, to Cybertruck trafi do klientów blisko cztery lata po premierze, co raczej nie będzie powodem do dumy.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze