Pracownicy Mazdy pomagają dzieciom

Przy okazji spotkania sieci dealerskiej Mazdy zorganizowano spektakl „Mam talent", w którym główną rolę odegrali pracownicy japońskiej marki, a spektakl poprowadził Marcin Prokop. Miejsce dla publiczności zajęły dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych z Olsztyna i okolic.

fot. Mazda

Dla wszystkich formuła spotkania była niespodzianką. Przygotowania do przedstawienia trwały zaledwie kilka godzin, ale ich efekt przeszedł oczekiwania uczestników. Pracownicy i dealerzy zostali podzieleni na kilka grup. Każda z nich przygotowała kilkuminutowy pokaz swoich umiejętności tanecznych, wokalnych, aktorskich, a nawet iluzjonistycznych. Część osób tworzyła scenografię, sterowała nagłośnieniem i światłem, szyła stroje. Pod okiem aktorów: Katarzyny Zielińskiej i Tomasza Schimscheinera pracownicy Mazdy pracowali nad spektaklem, który w jak największym stopniu miał zaangażować dzieci i dostarczyć im dużo zabawy. Spektakl poprowadził Marcin Prokop, który doskonale nawiązał kontakt z dziećmi i przeniósł uczestników w świat telewizyjnego „Mam talent”. 

Imprezę Mazdy dla dzieci poprowadził Marcin Prokop.
fot. Mazda

Pracownicy i dealerzy wcielili się w klownów, utalentowanych wokalistów, nadętych książąt, pogarbionego Igora, wytrawnych tancerzy i tajemniczych iluzjonistów. Nie było łatwo, ale po 60 minutach trudu aktorzy, scenografowie i charakteryzatorzy zostali nagrodzeni we wspaniały sposób – widokiem rozpromienionych dzieci. Na pamiątkę dzieci dostały słodycze i upominki – odblaski na plecaki oraz maskotki Zoom-Zoom, domy opiekuńczo-wychowawcze otrzymały sprzęt rtv i agd, a aktorzy przedstawienia – gromkie oklaski, uśmiech na twarzy i ogromną radość z faktu, że mogli pomóc.

Relacja telewizyjna z imprezy zostanie wyemitowana 22 grudnia w programie „Dzień Dobry TVN”. Podczas programu dyrektor generalny Mazda Motor Poland, Łukasz Paździor, przekaże czek na rzecz Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze