Edyta Klim

Poznajcie różowe motocyklistki z Caramel Curves MC

Różowe irokezy na kaskach, szpilki, cekiny, biżuteria i palenie gumy na różowo – po tym poznacie najbardziej odlotową grupę motocyklistek z Nowego Orleanu.

Kochają kobiecość i feminizm. Chcą udowodnić, że kobiety mogą robić wszystko i to nawet w szpilkach! Walczą ze stereotypem, że motocykle są tylko dla mężczyzn i sieją zamęt w męskich klubach motocyklowych. 

Swoje istnienie zapoczątkowały w 2004 roku, by po ataku huraganu Karina odbudować swoją działalność z podwójną siłą. Pracują w różnych zawodach: właścicielka salonu piękności, kierowca autobusu, pielęgniarka, fryzjerka, lekarz, dentystka – łączy je ten klub, miłość do motocykli i wyraźne podkreślanie własnej kobiecości.

Zawsze robią wokół siebie dużo szumu. Gdzie się pojawiają, tam natychmiast skupiają uwagę, palą gumę, robią wyścigi, włączają muzykę i jest impreza. A sekretem różowego dymu z palenia gumy jest specjalna opona Shinko Smoke Bomb. 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

ehh… Feministki, grubasy. W grubych du… im się przewraca.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Brawo laski ! Jasne, można pomykać w seksownych, różowych bluzeczkach bez rękawów, szpilkach i japonkach. Do pierwszego szlifa…..

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Z jednej strony się z Tobą zgadzam, a z drugiej motocykl to symbol wolności, a wolność czasami jest głupia 🙂 Daj im jeździć jak chcą 🙂

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze