Poznajcie różowe motocyklistki z Caramel Curves MC (video)

Poznajcie różowe motocyklistki z Caramel Curves MC
Różowe irokezy na kaskach, szpilki, cekiny, biżuteria i palenie gumy na różowo – po tym poznacie najbardziej odlotową grupę motocyklistek z Nowego Orleanu.

Kochają kobiecość i feminizm. Chcą udowodnić, że kobiety mogą robić wszystko i to nawet w szpilkach! Walczą ze stereotypem, że motocykle są tylko dla mężczyzn i sieją zamęt w męskich klubach motocyklowych. 

Swoje istnienie zapoczątkowały w 2004 roku, by po ataku huraganu Karina odbudować swoją działalność z podwójną siłą. Pracują w różnych zawodach: właścicielka salonu piękności, kierowca autobusu, pielęgniarka, fryzjerka, lekarz, dentystka - łączy je ten klub, miłość do motocykli i wyraźne podkreślanie własnej kobiecości.

Zawsze robią wokół siebie dużo szumu. Gdzie się pojawiają, tam natychmiast skupiają uwagę, palą gumę, robią wyścigi, włączają muzykę i jest impreza. A sekretem różowego dymu z palenia gumy jest specjalna opona Shinko Smoke Bomb. 

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji komentarze [ 3 ]
Gekon 7 miesięcy temu
Brawo laski ! Jasne, można pomykać w seksownych, różowych bluzeczkach bez rękawów, szpilkach i japonkach. Do pierwszego szlifa.....
1
0
Odpowiedz
Michał > Gekon 7 miesięcy temu
Z jednej strony się z Tobą zgadzam, a z drugiej motocykl to symbol wolności, a wolność czasami jest głupia :) Daj im jeździć jak chcą :)
1
0
Odpowiedz
RedIsBad 7 miesięcy temu
ehh... Feministki, grubasy. W grubych du... im się przewraca.
0
0
Odpowiedz
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.