Karolina Chojnacka

Powstał film dokumentalny o Iron Dames! Zobaczcie zwiastun!

Deborah Mayer, ambasadorka Ferrari, stworzyła projekt Iron Dames, by wspierać zawodniczki sportów motorowych. Teraz, dzięki serii filmów dokumentalnych, mamy szansę bliżej przyjrzeć się rywalizacji „żelaznych dam” z mężczyznami.

Kobiecy zespół Iron Dames tworzą trzy zawodniczki: Manuela Gostner, Rahel Frey i Michelle Gatting, które startują w Mistrzostwach Europy Le Mans i 24-godzinnym wyścigu Le Mans. Liderką zespołu jest Deborah Mayer z doświadczeniem w Ferrari Challenge, programach Ferrari XX i GT Championships.

W tym roku Iron Dames przygotowały coś wyjątkowego i wypuszczają oficjalną serię filmów dokumentalnych –  „Racing Beyond Limits”!

Cztery kobiety – Deborah, Michelle, Manuela, Rahel ścigają się w mistrzostwach zdominowanych przez mężczyzn. I to co robią, przechodzi wszelkie oczekiwania. Obejrzyj zwiastun i pamiętaj, by zasubskrybować ich kanał YouTube i uzyskać dostęp do większej ilości materiałów wideo!

Przeczytaj też: Iron Dames przechodzą w 2021 roku do WEC z Iron Lynx

Zespół Iron Dames jest oficjalnie wspierany przez FIA, poprzez program „FIA Women in Motorsport”. Ich bronią jest Ferrari 488 GTE od wielokrotnie nagradzanego zespołu Kessel Racing, a kolorem rozpoznawczym – różowy.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze