Powrót targów motoryzacyjnych w Poznaniu

Kto pamięta jeszcze poznańskie targi motoryzacyjne wspomina je z rozrzewnieniem. Piękne samochody, olbrzymie pawilony i mnóstwo gadżetów - tak było kiedyś. A jak będzie w tym roku? Impreza powraca do Poznania podobno w wielkim stylu.

Taki samochód w wersji Dynamic czeka na szczęśliwego gościa Motor Show
fot. Fiat

Kalendarz na stronie Poznań Motor Show już odlicza – zostało tylko 2 dni. Od 19 do 21 marca miłośnicy motoryzacji mają mieć okazje do wzięcia udziału w ogromnym wydarzeniu.

Impreza, odbywająca się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (pawilon 3, 3a, 4, 5)  może pomieścić aż 30 tysięcy osób. W sobotę i niedzielę przewidziano dla nich nie tylko możliwość obejrzenia oryginalnych samochodów i nacieszenia się nimi w jednym miejscu, ale i liczne pokazy, występy zespołów tanecznych i rodzinne atrakcje. Do tych ostatnich zaliczyć można profesjonalny tor gokartowy, któremu z racji pokrycia dachem niestraszna zła pogoda, możliwość przejażdżki na segway’ach, a także eliminacje kierowców samochodów ciężarowych do mistrzostw świata.

Gwoździem programu, szczególnie dla jednej osoby – zwycięzcy, będzie losowanie szczęśliwego biletu, którego właściciel wygra Fiata Bravo Dynamic. Wart 55 tysięcy samochód to niezła gratka dla fanów motoryzacji.

Ceny biletów bardzo rozsądne i mocno kontrastujące z cenami warszawskich wydarzeń:

– 7zł / osobę – cena przy wizycie 3 osób z rodziny, wejście jednorazowe
– 12 zł / osobę – bilet przy wizycie dwóch osób, bilet jednorazowy
– 150 zł – bilet VIP – upoważnia do wielokrotnego wejścia na Motor Show oraz na Motor Show VIP DAY (w piątek między 18 a 22)

Targi czynne między godziną 10.00 a 19.00. Więcej szczegółów na stronie Motor Show.

 

 

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze