
Porsche 911 jako terenówka? Musicie to zobaczyć!
Zmodyfikowane Porsche 911 przejedzie przez najbardziej wymagające drogi.
Singer ma bogatą historię modyfikowania Porsche. Porsche ma bogatą historię modyfikowania własnych samochodów i przystosowywania ich do wyścigów terenowych. Tak oto powstało Porsche 911 Reimagined by Singer – All-terrain Competition Study (w skrócie ACS).
Przeczytaj też: Porsche 911 Targa 4S dla najmłodszych
ACS został zaprojektowany we współpracy ze specjalistą od samochodów rajdowych, Richardem Tuthillem. Projekt zlecił wieloletni klient firmy Singer i wyprodukowano dwa pojazdy.
Pierwszy jest pomalowany na kolor Parallax White i jest przeznaczony do szybkich wyścigów pustynnych, a drugi, w kolorze Corsica Red, jest przeznaczony do jazdy po nawierzchniach asfaltowych o wysokiej przyczepności.
Oba pojazdy mają mnóstwo modyfikacji, które obejmują klatki bezpieczeństwa i wsporniki usztywniające ramę, radykalnie podwyższoną wysokość zawieszenia z dwoma regulowanymi amortyzatorami na każde koło oraz stały napęd na wszystkie koła.
Sześciocylindrowy silnik o pojemności 3,6 litra z podwójną turbosprężarką i chłodnicą powietrza doładowującego wytwarza co najmniej 450 KM. W samochodach zamontowane są również przednie, środkowe i tylne mechanizmy różnicowe o ograniczonym poślizgu.
Przeczytaj też: Jubileuszowa edycja Porsche 911
Chociaż dwa przedstawione tutaj pojazdy zostały stworzone dla konkretnego klienta, Singer ma w planach udostępnić te modyfikacje także innym zainteresowanym osobom. Za ile? Tego nie wiadomo, ale z pewnością nie będzie to tanie.
Najnowsze
-
Płatne parkowanie a wzrost wypadków motocyklowych – to szokujące dane! Jak jeździć bezpieczniej?
Wydaje się, że przesiadka na jednoślad w mieście to same korzyści - dowiedz się, czy ma to sens i czy jesteś na to gotowy. -
Test BMW 120 – z potencjałem na przyjaciela
-
Nowy Volkswagen Touareg R – flagowy SUV z wtyczką i sportowym zacięciem
-
Foteliki samochodowe na każdą kieszeń: jak znaleźć bezpieczny model w dobrej cenie?
-
Parking w Warszawie: bezkarność na „kopertach” uderza w najsłabszych – kto na tym zarabia? Cena kopert i fałszywych kart
Zostaw komentarz: