Karolina Chojnacka

Porsche 911 jako terenówka? Musicie to zobaczyć!

Zmodyfikowane Porsche 911 przejedzie przez najbardziej wymagające drogi.

Singer ma bogatą historię modyfikowania Porsche. Porsche ma bogatą historię modyfikowania własnych samochodów i przystosowywania ich do wyścigów terenowych. Tak oto powstało Porsche 911 Reimagined by Singer – All-terrain Competition Study (w skrócie ACS).

Singer Porsche 911

Przeczytaj też: Porsche 911 Targa 4S dla najmłodszych

ACS został zaprojektowany we współpracy ze specjalistą od samochodów rajdowych, Richardem Tuthillem. Projekt zlecił wieloletni klient firmy Singer i wyprodukowano dwa pojazdy.

Pierwszy jest pomalowany na kolor Parallax White i jest przeznaczony do szybkich wyścigów pustynnych, a drugi, w kolorze Corsica Red, jest przeznaczony do jazdy po nawierzchniach asfaltowych o wysokiej przyczepności.

Singer Porsche 911

Oba pojazdy mają mnóstwo modyfikacji, które obejmują klatki bezpieczeństwa i wsporniki usztywniające ramę, radykalnie podwyższoną wysokość zawieszenia z dwoma regulowanymi amortyzatorami na każde koło oraz stały napęd na wszystkie koła.

Sześciocylindrowy silnik o pojemności 3,6 litra z podwójną turbosprężarką i chłodnicą powietrza doładowującego wytwarza co najmniej 450 KM. W samochodach zamontowane są również przednie, środkowe i tylne mechanizmy różnicowe o ograniczonym poślizgu.

Przeczytaj też: Jubileuszowa edycja Porsche 911

Chociaż dwa przedstawione tutaj pojazdy zostały stworzone dla konkretnego klienta, Singer ma w planach udostępnić te modyfikacje także innym zainteresowanym osobom. Za ile? Tego nie wiadomo, ale z pewnością nie będzie to tanie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze