Polscy żużlowcy wspierają WOŚP! Motocykl żużlowego mistrza Polski może być twój!

29 stycznia 2021
To gratka dla fanów czarnego sportu i okazja, by wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wylicytuj motocykl żużlowego mistrza Polski!

Motocykl, który można wylicytować, to coś więcej niż jedna z wielu maszyn żużlowych. W 2008 roku startował na nim Adam Skórnicki, zdobywając tytuł mistrza Polski. Później motocykl został odrestaurowany: pojawiło się nowe chromowanie elementów ramy i układu wydechowego, a osłonki ramy i kierownicy są dokładnymi replikami osłonek Żużlowej Reprezentacji Polski z sezonu 2017.

Przeczytaj też: Gosia Rdest wspiera WOŚP. Wylicytuj wyjątkową pamiątkę i pomóż potrzebującym

Jest to model pokazowy, nie ma możliwości uruchomienia silnika i wyjechania na tor, ale dla prawdziwego kibica żużla może być to wspaniała pamiątka. Tym bardziej że na osłonce ramy znajdują się autografy członków Kadry Narodowej m.in. Patryka Dudka, Macieja Janowskiego, Piotra Pawlickiego, Bartosza Smektały oraz aktualnego dwukrotnego mistrza świata Bartosza Zmarzlika.

Przeczytaj też: Wylicytuj przejażdżkę kultowym Porsche 718 Cayman i przy okazji zrób coś dobrego!

To jeszcze nie wszystko. W aukcjach, z których dochód zostanie przekazany WOŚP, można wylicytować także atrakcyjne żużlowe gadżety, w tym pięć koszulek sportowych naszej kadry żużlowej – każda z autografami Jarosława Hampela i Bartosza Smektały, jak również plastron polskiej reprezentacji.

Motocykl Adama Skórnickiego można licytować TUTAJ.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!