Gosia Rdest wspiera WOŚP. Wylicytuj wyjątkową pamiątkę i pomóż potrzebującym

25 stycznia 2021
Gosia Rdest przekazała swój kombinezon z autografem na aukcję, z której dochód wesprze 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Uniroyal i polska królowa wyścigów samochodowych – Gosia Rdest, łączą siły dla 29. Finału WOŚP. Najlepsza Polka na torach wyścigowych przekazała swój pamiątkowy kombinezon Uniroyal na tegoroczną licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:

Od zawsze wspieram WOŚP prywatnie. Bardzo cieszę się, że w 2021 roku będę uczestniczyć aktywnie w zbiórce funduszy. Wspólnie z marką opon Uniroyal, zdecydowałam się przekazać mój kombinezon z autografem na aukcję 29. Finału WOŚP. Gorąco zachęcam swoich fanów i wszystkich miłośników motoryzacji do udziału w aukcji. Niech to będzie nasz wspólny wyścig dla dobrej sprawy. Razem wspierajmy WOŚP.

Kombinezon został wykorzystany w sesji zdjęciowej i podczas zdjęć do spotu, promującego oponę Uniroyal RainSport 5. Piotr Snakowski, Head of Marketing Department w Continentalu, wyznał:

Na całym świecie nie ma takiego drugiego kombinezonu. A autograf Gosi Rdest jest wiadomo… bezcenny. To niesamowicie zdolna Polka, świetny człowiek, profesjonalny kierowca i ambasadorka naszej marki opon Uniroyal od 2020 roku. Cieszymy się, że możemy wspólnie wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zachęcamy do licytacji – nie tylko tych, którzy lubią samochody, wyścigi i kochają Gosię Rdest.

Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia. Po raz 29. Fundacja będzie zbierać pieniądze na wsparcie i wyposażenie szpitali. Tym prazem środki zostaną przekazane na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy.

Jak licytować?

Kombinezon można licytować  do 1 lutego br. na stronie:

https://allegro.pl/oferta/kombinezon-wyscigowy-gosi-rdest-uniroyal-10147416551

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!