Wylicytuj przejażdżkę kultowym Porsche 718 Cayman i przy okazji zrób coś dobrego!

27 stycznia 2021
33
Dorzuć się do zbiórki na WOŚP i zasiądź za kółkiem superszybkiego Porsche.

Ruszyła czwarta już aukcja zorganizowana przez NEONET na rzecz tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fani motoryzacji w sportowym wydaniu będą zachwyceni. Tym razem zwycięzca licytacji spędzi dzień za kierownicą wyjątkowego Porsche 718 Cayman. To auto, które z pewnością zwróci uwagę niejednego przechodnia.

Całość środków zebranych w ramach aukcji zostanie przekazana bezpośrednio na rzecz 29. Finału Orkiestry. Hasłem tegorocznej edycji zbiórki jest „Finał z głową”. Fundacja WOŚP przekaże zgromadzone środki na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy.

Osoba, która wylicytuje Road Tour sportowym autem będzie mogła na własnej skórze poczuć co znaczy sportowa elegancja w wydaniu moto. Na zwyciężczynię bądź zwycięzcę czeka całodniowa jazda Porsche 718 Cayman, która rozpocznie się i zakończy we Wrocławiu. Wstępem do tej wyjątkowej przygody będzie szkolenie z profesjonalnym kierowcą z Porsche Centrum Wrocław.

Przeczytaj też: Gosia Rdest wspiera WOŚP. Wylicytuj wyjątkową pamiątkę i pomóż potrzebującym

Krzysztof Holek, Dyrektor Zarządzający Porsche Centrum Wrocław, wyznaje:

Zachęcamy do wzięcia udziału w aukcji wszystkich miłośników szybkich, luksusowych aut. Wspólnie zadbamy o to, aby Road Tour Porsche zapamiętany był przez zwycięzcę licytacji jako naprawdę wyjątkowa chwila. Gwarantuję, że jazda kultowym Porsche 718 Cayman dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Licytacja potrwa do 31 stycznia 2021 roku, do godziny 20:00. Zwycięzca aukcji będzie miał możliwość ustalenia daty skorzystania z nagrody do 30 września 2021.

Link do licytacji znajdziesz tutaj: allegro.pl/oferta/neonet-road-tour-porsche-718-cayman-10139685129

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!