Policyjny pościg za kierowcą poszukiwanym listami gończymi

Poszukiwany mężczyzna na widok nieoznakowanego radiowozu rzucił się do ucieczki. Pościg chwilę trwał, ale jego finał był łatwy do przewidzenia.

Jak podaje policja w swoim komunikacie:

Wieliccy kryminalni prowadzili działania za 35-letnim mieszkańcem powiatu, który  był poszukiwany od ponad 4 lat, dwoma listami gończymi za m.in. przestępstwa przeciwko mieniu a także przestępstwa narkotykowe.

Jeśli dobrze rozumiemy, chodziło o to, że policjanci z wydziału kryminalnego komendy w Wieliczce, próbowali ustalić miejsce pobytu mężczyzny, oskarżonego o kradzieże i handel narkotykami. Pomimo wysłania za nim dwóch listów gończych, od czterech lat udawało mu się uniknąć zatrzymania.

Motocyklista uciekał przed policją z błahego powodu. Teraz ma poważne kłopoty

Na wideo możemy zobaczyć moment, w którym policjanci zauważyli poszukiwanego, kiedy jechał gdzieś za kierownicą Volkswagena Passata. Ruszyli za nim, a mężczyzna na widok nieoznakowanego radiowozu, zaczął uciekać. Pościg chwilę trwał, a zakończył się w momencie, kiedy 35-latek zjechał na polną drogę i zatrzymał się w pobliżu lasu, mając nadzieję zgubić w nim pościg na piechotę.

Pił alkohol za kierownicą i uciekał przed policją

Policja z dumą podkreśla w swoim komunikacie, że „funkcjonariusze którzy podjęli pieszy pościg za poszukiwanym, wybitnie dbają o sprawność fizyczną”. Cieszymy się razem z nimi, że policjanci z wydziału kryminalnego, którzy zajmują się łapaniem przestępców, nie mają marnej kondycji. Dzięki temu tylko kilka minut zajęło im dogonienie poszukiwanego.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Brawa dla policji

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze