Ewa Kania

Policja poszukuje skradzionej zabytkowej Skody Octavii. Rozpoznajesz tych mężczyzn?

Do kradzieży doszło już kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz sprawa wyszła na jaw. Policja i właściciel proszą o pomoc.

Jak informuje toruńska policja, trzech mężczyzn włamało się do garażu przy ulicy Rudackiej i ukradli z niego zabytkową Skodę Octavię oraz motorower Komar. Na ujęciach z monitoringu widać, jak samochód stoi już zapakowany na lawecie.

Kradzionym autem pojechał ukraść paliwo. Tylko pomylił dystrybutory

Do zdarzenia doszło 11 października 2021 roku około godziny 18, jednak zgłoszenie o kradzieży wpłynęło dopiero w połowie marca, a policja poinformowała o nim teraz. Ciemnozielona Octavia pochodzi z 1959 roku, jej numer rejestracyjny to TOK 7596, a numer nadwozia oraz silnika to 402102. Z kolei jasnozielony Komar (rocznik nieznany) ma numer rejestracyjny TOA 1680, numer silnika 00281, a numer ramy 00113.

Jak kradnie się Ferrari za milion złotych? To proste – w biały dzień wsiadasz i odjeżdżasz

Policja prosi osoby, które rozpoznają mężczyzn na zdjęciach, albo w inny sposób mogą pomóc w śledztwie, o kontakt z Komisariatem Policji Toruń – Podgórz, ul. Poznańska 127/129, tel.: 47 754 24 70 lub 112, e-mail: dyzurny-torun-podgorz@bg.policja.gov.pl.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze