Podróżuj w motoryzacyjnym stylu i spakuj się w walizkę inspirowaną McLarenem Senna GTR

31 marca 2021
Kto z nas nie marzy o podróżach? Szczególnie teraz, gdy kolejna fala pandemii koronawirusa uziemiła nas w domach. Na szczęście nic nie stoi na przeszkodzie, by już dziś zaopatrzyć się w akcesoria podróżnicze na inne, lepsze czasy. I to nie byle jakie akcesoria...

TUMI, międzynarodowa marka podróżnicza i lifestyle'owa, prezentuje dziś swoją nową kolekcję zaprojektowaną i opracowaną we współpracy z producentem luksusowych supersamochodów i zespołem Formuły 1, McLarenem.

Projektanci, inżynierowie i zawodnicy McLarena przemierzają co roku setki tysięcy kilometrów dookoła świata w pogoni za doskonałością i precyzją. I tak jak każdy kierowca polega na swoim samochodzie, aby przekroczyć linię mety, tak każdy członek zespołu polega na swoim bagażu, który musi spełniać wszystkie potrzeby związane z podróżą, aby bezpiecznie i bezstresowo dotrzeć do celu.

Przeczytaj też: McLaren Artura – hybrydowy supersamochód o mocy 680 KM i najbardziej „paliwooszczędny” McLaren w historii

I tak powstała inspirowana podróżami ekipy McLarena kolekcja walizek i toreb podróżnych, zawierające eleganckie artykuły biznesowe, niezbędne w podróży i na co dzień. Mówiąc wprost, ta kolekcja ma na celu ułatwienie życia w ruchu.

W kolekcji znajdziemy między innymi podręczną torbę, wykonaną z hybrydy materiałów, w tym Tegris, niezwykle wytrzymałego termoplastycznego kompozytu, który można znaleźć w samochodach wyścigowych. W jej wnętrzu znajduje się pasek kompresyjny, który nawiązuje do sześciopunktowych uprzęży wyścigowych stosowanych w samochodach wyścigowych i modelach przeznaczonych tylko do jazdy po torze, takich jak limitowana edycja McLaren Senna GTR.

Każdy element kolekcji został zainspirowany supersamochodami McLarena. Podkreślono to charakterystyczną dla McLarena kolorystyką Papaya i posiadają akcenty z włókna węglowego CCX6.

Przeczytaj też: McLaren odkrywa całą prawdę o materiałach we wnętrzu McLarena GT

Kto z nas nie marzy o podróżach? Szczególnie teraz, gdy kolejna fala pandemii koronawirusa uziemiła nas w domach. Nic nie stoi na przeszkodzie, by już dziś zaopatrzyć się w akcesoria podróżnicze na inne, lepsze czasy. Kolekcja jest  dostępna na TUMI.com.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!