Pirat w BMW wyprzedzał na czołówkę. Zabił kierowcę, jadącego z naprzeciwka

Niektórzy kierowcy wyprzedzają na czołówkę, licząc że zdążą. Inni wiedzą, że nie zdążą, ale uważają, że pozostali powinni im zrobić miejsce. Do jakiej grupy zalicza się ten kierowca?

Prosta droga, przerywana linia, dobra pogoda – idealne warunki do wyprzedzania. Tak musiał pomyśleć kierowca BMW, który chciał za jednym zamachem mieć z głowy kilka aut, a przede wszystkim samochód dostawczy, jadący z przodu.

Kierowca pojechał na czołówkę. Zagapił się?

Na nagraniu widzimy go jak pędzi już lewym pasem i nagle awaryjnie hamuje. Z naprzeciwka nadjechał Nissan. Kierujący BMW nie widział go? Nissan pojawił się znikąd na prostej drodze? Co gorsza kierowca BMW nie zjechał natychmiast maksymalnie do prawej strony. Wydaje się, że na ułamek sekundy przed uderzeniem skręca w lewo, by szybko odbić w prawo. Kierowca Nissana też chyba chciał zjechać w swoją prawą stronę, ale było już za późno.

Wyprzedzanie na czołówkę zakończone dachowaniem

W wypadku zginął kierowca Nissana, a jego pasażerka została ciężko ranna. Sprawca zdarzenia też został ranny, ale w znacznie mniejszym stopniu.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Bezwzględne więzienie za toi prawo jazdy zabrać na 5 lat jeśli był trzezwy

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Za przeproszeniem debili na drogach nie brakuje i marka samochodu ma tu raczej drugorzędne znaczenie. Szkoda tylko że zginął Bogu ducha winny kierowca.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Też jestem posiadaczem auta tej marki. Ale mam 3 dzieci i przez tego kierowcę co mogliśmy zobaczyć na powyższym filmie myślę że też bym został potraktowany jak „zawalidroga”. Mam dla kogo żyć Pozdrawiam

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Zabrać prawo jazdy na 5 lat za morderstwo? Inaczej tego nie można nazwać, kierowca wiedział czym ryzykuje i podjął te ryzyko zabijając kogoś. Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i co najmniej 10 lat bezwzględnego więzienia, zadośćuczynienie dla rodziny zamordowanego włącznie z pokryciem wszelkich kosztów psychologów itd.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze