Pijany kierowca nie może utrzymać się w pasie ruchu, a policja… nic

Dotarcie radiowozu w miejsce zgłoszenia, szczególnie kiedy zgłasza się podejrzenie co do kierowcy jadącego drogą ekspresową, może chwilę trwać. W tej sytuacji prawdopodobnie wcale nie musiało

Autor nagrania nie ma pewności, czy kierujący białą furgonetką był pijany, ale dłuższa obserwacja jego stylu jazdy na to wskazywała. Po chwili wahania zadzwonił na numer 112 i poprosił o wysłanie patrolu policji.

Pijany kierowca celowo doprowadził do kolizji

Czy to wezwanie odniosło skutek? Nie wiadomo. Autor jechał za furgonetką przez 20 minut, zanim zniknęła mu z oczu i w tym czasie nie było ani śladu radiowozu.

Pijany zakończył jazdę na sygnalizacji świetlnej

To znaczy był jeden – nieoznakowany, który zatrzymał innego kierującego. Według autora zatrzymanie musiało nastąpić chwilę po jego zgłoszeniu. Czy nikt nie zdążył w tym czasie sprawdzić, że dokładnie na tej trasie znajduje się patrol i w kilka minut może zatrzymać podejrzanego?

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Na miejscu właściciela tego białego busa oskarżył bym zarówno autora materiału video jak i redakcję za powielanie oskarżenia o prowadzenie pod wpływem bez wystarczających dowodów ( a właściwie bez żadnych bo samo przypuszczenie nie wystarczy)!!! i od razu zaznaczam dla mniej rozumnych( jazda po wlywem jest zła, ale są metody by to udowodnić, a pozory często mylą,.)

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze