Piękno dźwięku Ferrari 458 Italia – film

Kobiety kochają piękne samochody - to fakt. Ale ich zmysłów nie pieszczą jedynie wizualne bodźce, ale także emocje wynikające z jazdy i... brzmienie. Dźwięk wydawany przez nowy model Ferrari potrafi wywołać niezwykle przyjemną gęsią skórkę, nawet jeśli pochodzi z... filmu.

Zaraz po premierze Ferrari 458 Italia na zeszłorocznym salonie we Frankfurcie (naszą relację z tego wydarzenia znajdziesz tu, a o prezentowanych tam „kobiecych” autach tu), włoski koncern opublikował oficjalny film (obok) z jazdy tym przepięknym modelem po torze. Wszystko fajnie, ale dopiero amatorskie ujęcia samochodu ze zwyklej eksploatacji auta na drodze dają poczucie bliższego obcowania z tym majstersztykiem.

458 Italia napędzany jest 4,5-litrowym, 570-konnym silnikiem V8 (413 KM na tonę masy) umieszczonym centralnie, tuż za częścią pasażerską. Auto rozpędza się do setki w 3,4 sekundy, a potem maksymalnie do 325 km/h.

Redakcja Motocaina.pl (z tyłu za autem) miała okazję już testować Ferrari F430…
fot. Motocaina
… teraz przyszła pora na nowe cacko – nie możemy się już doczekać 😉
fot. Ferrari

 

 

 

 

 

 

 

Poza niekwestionowanym pięknem nadwozia, warto posłuchać dźwięku rodem z rozgrzanych, piekielnych wnętrzności tego potwora – ciekawe, czy na którejś z Was nie zrobi on wrażenia. Bardzo w to wątpimy 😉

A oto pierwsze testy tego modelu:

Co sądzi o 458 Italia Michael Schumacher?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze