Karolina Chojnacka

Peugeot Sport Engineered, czyli sportowa tożsamość francuskiej marki. Uwaga, nie chodzi o samochód!

Nowy Peugeot 508 zainspirował studio projektowe Peugeot Design Lab do stworzenia czegoś wyjątkowego. Co powstało z inspiracji rozwiązaniami projektowymi samochodu?

Marka Peugeot wprowadza kolekcję odzieży i akcesoriów lifestylowych z myślą o pasjonatach osiągów, technologii i elegancji. Kolekcja Peugeot Sport Engineered ma oddawać elegancję i zaawansowanie technologiczne nowego Peugeot 508.

Peugeot Sport Engineered

Przeczytaj też: Zegarki Armand SINCE 1810 – gadżet dla fanów francuskiej motoryzacji

Kolekcja odzieży Peugeot Sport Engineered cechuje się prostym, sportowym stylem, który doda elegancji fanom marki bez względu na porę roku. Czapka z daszkiem, koszulka polo i kurtka mają elegancki sportowy wygląd, dzięki czarnej tkaninie technologicznej.

Z kolei na breloczku na klucze, etui na karty i czarnym skórzanym portfelu został wytłoczony motyw potrójnego śladu pazurów w neonowym kolorze Kryptonite, symbolizujący nową tożsamość Peugeot Sport. Zarówno etui na karty, jak i portfel zostały wyposażone w system bezpieczeństwa RFID, który chroni dane kart bankowych.

Peugeot Sport Engineered

Przeczytaj też: DS Automobiles prezentuje ekologiczną kolekcję ubrań, która pochłania CO2

Zegarek z chronografem, z fasetowaną kopertą wykonaną ze szczotkowanej stali szlachetnej i skórzanym paskiem z przeszyciami idealnie nawiązuje do sportów wyczynowych i wydajności. Perforowany pasek z czarnej skóry licowej to nawiązanie do ducha rywalizacji sportowej.

Nowa kolekcja jest dostępna w sklepie internetowym Peugeot

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze