Parkingowy mści się na kierowcy, który stanął na innym parkingu?

Do bardzo dziwnej sytuacji doszło w pobliżu wejścia do Doliny Chochołowskiej. Czy konkurencja jest tam tak silna, że walka o klienta przybrała fizyczną formę?

Według opisu nagrania jego autor pracuje przy wejściu do Doliny Chochołowskiej. Ponieważ ma tablice spoza powiatu tatrzańskiego, parkingowi biorą go za turystę i zachęcają do korzystania z ich parkingów. Jeden z nich wyszedł na drogę i blokował przejazd, ale tego na nagraniu nie widać.

Nagranie z przejazdu szeryfa plus gratis porady z „optymalizacji” kosztów w firmie

Widać natomiast jak czerwona Kia z dużą prędkością dogania auto z kamerą, niebezpiecznie wyprzedza uszkadzając lusterko i zagradza mu drogę. Zza kierownicy wyskakuje faktycznie mężczyzna w kamizelce odblaskowej, ale o czym panowie rozmawiają, nie wiadomo – dźwięk został wyciszony.

Agresywny taksówkarz atakuje pieszego, a patrol policji udaje, że nic nie widzi

Po zakończonej wymianie zdań, autor nagrania dojeżdża na miejsce, a zaraz za nim pojawia się ponownie agresywny parkingowy i podobno próbuje go uderzyć. Tego niestety też nie widać. Wezwana na miejsce policja podobno nic nie zrobiła, chociaż powinna przynajmniej ukarać parkingowego za kolizję (uszkodzone lusterko).

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze