Parkingowy mści się na kierowcy, który stanął na innym parkingu?

Parkingowy mści się na kierowcy, który stanął na innym parkingu?

08 lipca 2020
1
1
Do bardzo dziwnej sytuacji doszło w pobliżu wejścia do Doliny Chochołowskiej. Czy konkurencja jest tam tak silna, że walka o klienta przybrała fizyczną formę?

Według opisu nagrania jego autor pracuje przy wejściu do Doliny Chochołowskiej. Ponieważ ma tablice spoza powiatu tatrzańskiego, parkingowi biorą go za turystę i zachęcają do korzystania z ich parkingów. Jeden z nich wyszedł na drogę i blokował przejazd, ale tego na nagraniu nie widać.

Nagranie z przejazdu szeryfa plus gratis porady z „optymalizacji” kosztów w firmie

Widać natomiast jak czerwona Kia z dużą prędkością dogania auto z kamerą, niebezpiecznie wyprzedza uszkadzając lusterko i zagradza mu drogę. Zza kierownicy wyskakuje faktycznie mężczyzna w kamizelce odblaskowej, ale o czym panowie rozmawiają, nie wiadomo - dźwięk został wyciszony.

Agresywny taksówkarz atakuje pieszego, a patrol policji udaje, że nic nie widzi

Po zakończonej wymianie zdań, autor nagrania dojeżdża na miejsce, a zaraz za nim pojawia się ponownie agresywny parkingowy i podobno próbuje go uderzyć. Tego niestety też nie widać. Wezwana na miejsce policja podobno nic nie zrobiła, chociaż powinna przynajmniej ukarać parkingowego za kolizję (uszkodzone lusterko).

Komentarze

s//
16 lipca 2020 13:15
podjechać na ten jego parking z bejsbolem i zapierdolić gnoja tak żeby spędził z pół roku na wyciągu i tyle