Karolina Chojnacka

Ograniczenie prędkości do 30 km/h przez… Cristiano Ronaldo? Piłkarz będzie zmuszony zdjąć nogę z gazu

Jazda 30 km/h w Bugatti? Coś czujemy, że Cristiano Ronaldo nie będzie zadowolony ze zmian, które w pobliżu jego nowego domu, chcą wprowadzić... sąsiedzi.

Dla fanów piłki nożnej to najprawdopodobniej najważniejsza informacji ostatnich dni, miesięcy, a być może nawet lat. Cristiano Ronaldo wrócił do Manchesteru United 12 lat po tym, jak opuścił zespół Sir Alexa Fergusona.

Z racji zmiany klubowych barw Cristiano Ronaldo przeprowadził się z rodziną do Cheshire, hrabstwa położonego niedaleko Manchesteru. Gwiazdor piłki nożnej kupił rezydencję za 8,3 miliona dolarów i wprowadził się w zeszłym tygodniu. A wraz z nim jego samochody!

Cristiano Ronaldo jest właścicielem imponującej kolekcji supersamochdów o wartości ponad 17 milionów funtów. Znajdziemy w niej między innymi  Ferrari Monzę, Bugatti Chiron czy Bugatti Veyron Gran Sport.

Okazuje się, że miłość Cristiano Ronaldo do szybkich samochodów jest dobrze znana jego nowym sąsiadom, którzy chcą, by w pobliżu rezydencji gwiazdora wprowadzić ograniczenie prędkości do 30 km/h (a konkretnie 20 mph)!

Miejscowi rozważali wprowadzenie takiego ograniczenia już wcześniej, a teraz pojawił się ku temu świetny powód. Jak czytamy w „The Sun”, urzędnicy już zajmują się tym pomysłem.  

Cristiano Ronaldo kocha swoje samochody i prowadzi je szybko, aby móc się popisać. A ograniczenie prędkości do 30 km/h naprawdę będzie miało na to wpływ. Jazda z taką prędkością w Lamborghini po miejskich drogach wygląda trochę głupio. Nasza okolica stała się miejscem, gdzie można spotkać dużo supersamochodów i choć miłośnicy benzyny to kochają, miejscowi narzekają.

Jeśli zmiany wejdą w życie, to Cristiano Ronaldno będzie musiał mocno uważać na prędkość podczas jazdy w pobliżu nowego domu. Chyba, że mandaty mu nie straszne.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze