Karolina Chojnacka

Odpoczywaj na sportowo w stylu McLarena!

Zainspirowana designem i inżynierią supersamochodów McLarena, nowa kolekcja na lato 2021 wykorzystuje lekkie, technicznie lepsze tkaniny i techniki produkcyjne, aby stworzyć gamę ubrań, która jest tak luksusowa w noszeniu, jak jazda McLarenem.

McLaren wraz z brytyjską marką premium odzieży sportowej Castore prezentuje nową linię odzieży sportowej, dostosowanej do wydajności pośród rygorów codziennego życia. Filozofia projektowania „wszystko z jakiegoś powodu” jest kluczowa we wszystkich supersamochodach McLarena i jest też czymś, co przekłada się na wszystkie elementy kolekcji.

Odpoczywaj na sportowo w stylu McLarena
Odpoczywaj na sportowo w stylu McLarena, fot. materiały prasowe / McLaren

Każdy element kolekcji został precyzyjnie zaprojektowany przy użyciu wysokiej jakości, rozciągliwych tkanin, zapewniających pełny zakres ruchu, z ostrym, inspirowanym motoryzacją krojem, który dopasowuje się do każdej okazji.

Bohaterami nowej linii letniej są m.in. kurtka McLaren Performance. Kurtka jest lekka i wodoodporna, wykonana z oddychającej, bardzo rozciągliwej tkaniny o matowym wykończeniu. Podobnie jak aerodynamiczna konstrukcja samochodów McLarena, kamizelka Superlight i koszulka optymalnie kontrolują przepływ powietrza, aby utrzymać maksymalną wydajność. Wykonane z bardzo elastycznej, napowietrzonej siateczki, oba ubrania mają wycinane laserowo oczka, które poprawiają wentylację.

Odpoczywaj na sportowo w stylu McLarena
Odpoczywaj na sportowo w stylu McLarena, fot. materiały prasowe / McLaren

Kolekcje jest dostępna TUTAJ.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze