Obóz treningowy dla zawodniczek motocyklowych FIM Almeria – Hiszpania, 17-19 lutego 2014
Obóz treningowy dla zawodniczek motocyklowych FIM już wkrótce!
Pełen kalendarz zawodów motocyklowych – wszystkich dyscyplin – dla kobiet znajdziesz tutaj.
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa FIM organizuje szkolenie skierowane tylko do kobiet. Zakres kursu to przede wszystkim treningi przygotowujące do jazdy na torze. Część zajęć będzie miała techniczny i sportowy charakter, część zaś teoretyczny. Kursantki wezmą udział w wykładach o tematyce związanej z m.in. właściwym odżywianiem czy pozyskiwaniem sponsorów.
O poprzedniej edycji obozu w Albacete i udziale w nim dwóch zawodniczek motocyklowych z Polski – Natalii Florek i Moniki Jaworskiej – przeczytasz tutaj. |
Obóz szkoleniowy dla kobiet stanowi część BMW HP Race Camp. Trening obejmuje trzy dni, w czasie których uczestniczki będą miały do dyspozycji motocykle BMW S 1000 RR (organizator zapewnia paliwo, opony i serwis), doświadczonych instruktorów, zakwaterowanie w hotelu (po dwie osoby w pokoju) oraz wiele innych atrakcji.
Koszt udziału w szkoleniu to 500 euro. Dojazd na własny koszt. Wyżywienie jest wliczone w cenę.
Termin: 17.02.2014 – 19.02.2014
Miejsce: Almería, Andaluzja, Hiszpania
Tor: 4 025 km, 14 zakrętów
Nie musisz mieć licencji wyścigowej aby zgłosić się do udziału w obozie treninowym organizowanych przez światowej sławy zawodniczkę motocylową, Marię Costello – o szczegółach Ladies Track Day 2014 na słynnym torze Silverstone dowiesz się tutaj. |
Zajęcie praktyczne będą odbywały się w podziale na grupy, o którym będzie decydowało dotychczasowe doświadczenie w jeździe na torze oraz zaliczone starty w wyścigach zarówno tych o charakterze lokalnym jak i międzynarodowym.
Organizatorzy: Federation Internationale de Motocyclisme (FIM), BMW Motorrad i Bike Promotion.
Więcej informacji: info@bike-promotion.com oraz http://www.bike-promotion.com
Liczba miejsc ograniczona.
Zawodniczki podczas obozu treningowego FIM 2013 w Albacete. |
![]() |
fot. FIM
|
Najnowsze
-
Chińskie samochody dominują w Car of the Year Polska 2026. Niemcy daleko w tyle
Oto zapowiedź kolejnej edycji najważniejszego konkursu motoryzacyjnego w kraju - Car of the Year Polska 2026. Organizatorzy opublikowali oficjalną listę pretendentów do tytułu, która bije wszelkie rekordy pod względem skali. W tegorocznej rywalizacji wezmą udział 52 modele. Skąd pochodzą te auta? -
Lexus LBX – test: elegancja kontra kompromis. Czy to najlepszy crossover w swojej klasie, czy tylko najładniejszy?
-
Chiński szturm na polski rynek. Te marki zyskują na popularności najszybciej
-
Dlaczego regularny serwis auta to podstawa bezpiecznej jazdy?
-
Test Jeep Avenger BEV – najmniejszy z gamy, ale z dużym charakterem
Zostaw komentarz: