Maria Costello zaprasza na Ladies Track Day 2014

Maria Costello ogłasza kolejną edycję programu dla kobiet "Ladies Track Day", dedykowanego licencjonowanym zawodniczkom wyścigów motocyklowych. Ustalono, że wydarzenie odbędzie się dwukrotnie: - 10 kwietnia i 9 września 2014 na słynnym torze Silverstone.

– To z jakim entuzjazemem spotkała się moja inicjatywa w październiku było dla mnie ogromnym zaskoczeniem i wielką radością. Otrzymałam wiele pozytywnych opinii od uczestniczek i obserwatorów wydarzenia. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę już teraz ogłosić dwie kolejne daty w 2014 roku i dzięki temu dać możliwość udziału w wydarzeniu tym, którzy z jakichś przyczyny nie mogli uczestniczyć w poprzedniej edycji. Mam także nadzieję, że ponownie zobaczę znajome twarze. Można zapisać się na wydarzenie przez internet już teraz  – powiedziała Maria Costello.

O udziale dwóch Polek – przy wsparciu Polskiego Związku Motorowego – w zeszłorocznej edycji Ladies Track Day 2013 w Albacete: Natalii Florek i Moniki Jaworskiej oraz przebiegu wydarzenia pisałyśmy wcześniej tu.

O kolejnej edycji szkolenia organizowanego przez Marię Costello zdecydowano po niewątpliwym sukcesie pierwszego takiego spotkania. Jest to impreza, która daje zawodniczkom możliwość rozwoju umiejętności w przyjaznym i pozytywnie nastawionym środowisku.

Więcej o Marii Costelo dowiesz się klikając tu.

– Moja facebook’owa grupa Woman on a Motorcycle (WOAM) ostatnio znacznie się powiększyła. Sądzę, że to najlepsze miesjce, aby dowiedzieć się, czego pragną kobiety. Często pojawiały się słowa dotyczące możliwości sprawdzenia się w jeździe na torze, pod fachowym instruktorskim okiem i w miłej atmosferze. Nie wszystkie kobiety mają możliwość takiego trenowania, a ja myślę, że dzięki temu wydarzeniu mogą siąść na swoje motocykle i że wyjdzie na dobre całemu naszemu środowisku. Nie mogę się już doczekać, a razem z moim zespołem przygotujemy się od strony mentorskiej i organizacyjnej – dodaje Costello.

Rejestracji można dokonać pod tym linkiem: http://www.silverstone.co.uk/experiences/Bike-experiences/bike-track-days/

Więcej informacji o działaności Marii Costello, jej planach, sukcesach przeczytacie na stronie: www.costelloracing.com

Uczestniczki FIM Women Road Racing Training Camp w Albacete 2013.

fot. FIM

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze