Nowy Volkswagen Passat i New Beetle już w 2012 – filmy

Co może łączyć Lorda Vadera, runo leśne pełne żyjątek i niemieckiego producenta aut? Odpowiedź można znaleźć w reklamach przedstawiających obiecujące plany Volkswagena na rok 2012.

Zeszłoroczny Volkswagen Passat jest – tradycyjnie już – nieco zachowawczy…
fot. Katarzyna Frendl
Nowy Passat zachowuje nobliwość limuzyny, ale wygląda ciekawiej.
fot. Volkswagen

Podczas tegorocznego, amerykańskiego Super Bowl, Volkswagen uraczył widzów intrygującymi zapowiedziami modeli, jakie mają mieć premierę rynkową w 2012 roku. To dwie, wyjątkowo pomysłowe i humorystyczne reklamy, które kuszą widzów i dają nadzieję na to, że ostatni rok w kalendarzu majów jednak nie okaże się końcem świata.

Pierwsza z reklam to chwila z życia niepozornego żuczka z wymalowanymi, białymi pasami – sugerującymi jego wyścigowe aspiracje – który swoją zwinnością zadziwia innych mieszkańców leśnych duktów. To zapowiedź nowego modelu kultowego samochodu Volkswagena – New Beetle. Nie możemy się już go doczekać! Jego wstępne wizualizacje zapowiadają, że auto zachowa retrostylizację poprzednika, choć Beetle nabierze nieco bardziej wyszukanego charakteru.

Druga reklama przedstawia młodego Darth Vadera, uczącego się w domowym zaciszu tajników ciemnej strony mocy. To okazja do zaprezentowania wyglądu najnowszego Volkswagena Passata, który zwraca uwagę zwłaszcza innym wyglądem przednich reflektorów i na nowo zaprojektowanej osłony chłodnicy.

Obie reklamy utrzymane są w słodkim, pełnym pozytywnym tonie. 

Innowacyjna wersja reklamy New Beetle – KLIKNIJ TUTAJ – na prawdę warto 🙂

Jak w rzeczywistości może wyglądać nowy Beetle? Oto hipotezy.
Reklama Volkswagena Passata jest równie sympatyczna.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze