Nowy tunel w Katowicach. Tylko dla odważnych!

Przedłużające się remonty dróg i związane z tym utrudnienia potrafią poważne napsuć krwi kierowcom. Jeden z nich wpadł na pomysł, żeby sprawdzić, czy mimo trwających robót, da się ułatwić sobie życie.

Miejsce widoczne na nagraniu to nowy tunel, który powstaje w Katowicach w ramach przebudowy ulicy Armii Krajowej i Kościuszki. Prace rozpoczęły się na początku 2018 roku i podobno mają zakończyć się do końca bieżącego, chociaż można odnieść wrażenie, patrząc na stan inwestycji oraz kalendarz, że będą opóźnienia.

Wjechała pod ciężarówkę i była przez nią pchana przez kilkaset metrów!

Pomimo tego, według ustawionych znaków drogowych, można już korzystać z tunelu. Zgodnie z tablicami prowadzi przez niego objazd do innych części miasta – Ochojca, Podlesia i Kostuchny. Ale dotyczy to tylko pojazdów o masie powyżej 2,5 t. Pozostałe powinny tunel ominąć.

Dlaczego zawsze trzeba się zatrzymać przed przejazdem kolejowym? Ponieważ może zdarzyć się to

Autor nagrania nie zwrócił na ten wymóg uwagi, tylko ruszył w dół. Początkowo szło mu nieźle, ale głęboki piach i duże kamienie skutecznie utrudniały kontynuowanie jazdy. Był na to przygotowany, ponieważ jechał terenówką – po zapięciu reduktora, spokojnie ruszył dalej.

Tak dochodzi do wypadków, czyli typowy obrazek z polskiej autostrady

Pracujący na miejscu robotnicy byli zaskoczeni jego widokiem, ale go nie zatrzymywali. Film wzbudził duże rozbawienie wśród internautów, natomiast miasto domaga się wyjaśnień od wykonawcy robót. Oglądając to nagranie, mamy wrażenie, że nie trzeba przeprowadzać wnikliwego śledztwa, żeby ustalić, jakim sposobem kierowca wjechał na teren budowy.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze