Nowy Suzuki Swift Sport – więcej mocy, więcej frajdy

To zrywne i popularne autko miejskie spodoba się tym, którzy oczekują od samochodów czegoś więcej niż przemieszczania w tą i z powrotem.

fot. Suzuki

Wchodzący od nowego roku na rynek Suzuki Swift Sport najciekawiej prezentuje się pod maską. Silnik 1,6 wyciąga 136 koni mechanicznych mocy, co pozwala temu maluchowi rozpędzić się do setki w 8,7 sekundy. Przy tym producenci zapewnili, że wydatki na paliwo nie opróżnią naszego portfela – średnie spalanie to rozsądne 6,5l/100km.

Nowy Swift szczyci się też sztywniejszym zawieszeniem i olbrzymimi jak na to auto, siedemnastocalowymi felgami z założonymi niskoprofilowymi oponami, które poprawiają właściwości jezdne samochodu.

Suzuki zadbało też o zadziorny wygląd autka. Czarny grill, sportowy, podwójny wydech w zmodyfikowanym tylnym zderzaku oraz mały spojler na dachu i subtelnie poszerzone progi dodają Swiftowi werwy bez przesadnej efekciarskości. Także i wewnątrz otrzymamy specjalnie zaprojektowaną tapicerkę z czerwonymi przeszyciami, oraz biało-czerwonymi zegarami na desce rozdzielczej.

Nowy Suzuki Swift będzie prawdopodobnie całkiem poważnym konkurentem w klasie aut miejskich. Póki co zapraszamy do galerii na lepsze zapoznanie z tym uroczym maluchem.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze