Karolina Chojnacka

Nowy Range Rover nadjeżdża. Znamy datę debiutu!

Obecna, czwarta generacja Range Rovera zadebiutowała w 2012 roku. To najwyższy czas, by na drogi wyjechał jego następca. Producent podał konkretną datę debiutu nowego Range Rovera.

Nowy Range Rover oficjalnie ujrzy światło dzienne we wtorek 26 października. Producent ogłosił tę informację za pośrednictwem mediów społecznościowych:

Czego możemy się spodziewać po nowej odsłonie flagowego SUV-a Land Rovera? Cóż, z pewnością brytyjskiej klasy i luksusu. Reszta pozostaje tajemnicą, łącznie z wyglądem, którego możemy się jedynie domyślać się na podstawie grafiki opublikowanej w sieci. Patrząc na zdjęcie, można spodziewać się raczej ewolucji niż rewolucji. Linia boczna nadwozia wydaje się bardzo podobna do obecnej generacji. Niemal identyczna.

Range Rover 2022
Range Rover 2022, fot. materiały prasowe / Land Rover

Rewolucji możemy za to spodziewać się pod maską. W dobie elektryfikacji Range Rover z pewnością zyska napędy wykorzystujące prąd, zarówno hybrydy plug-in, jak i w 100% elektryczne. Więcej szczegółów powinniśmy poznać już za kilka dni. Przy okazji też dowiemy się, w jaki sposób nowy Range Rover powalczy z GLS-em, Maybachem GLS i BMW X7. 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze