Range Rover zaprasza na „wycieczkę życia”

Brytyjski producent luksusowych SUV-ów rozpoczął współpracę z firmą Abercrombie & Kent, aby zaoferować swoim klientom "najbardziej luksusową podróż samochodową na Ziemi".

Z pewnością będzie to rozrywka dla wybranych, ponieważ cena uczestnictwa w tej zabawie nie pozostawia złudzeń. 100 tys. funtów za osobę w zamian za „wycieczkę życia” w Range Roverze brzmi obiecująco. Co dostaniemy w zamian za to?

Uczestnicy tej wyprawy będą mieli okazję zasiąść za kierownicą Range Rovera SVAutobiography i spędzić 21 dni przygody na trasie i w terenie. 

Wycieczka startuje w Europie i na początek uczestnicy będą przemierzali przez Włochy. Podczas siedmiodniowego etapu będą nocować w luksusowych hotelach, krążyć wokół jeziora Como, a także przelatywać helikopterem na lodowiec, gdzie zostanie przygotowany specjalny piknik dla uczestników.

Drugi etap wycieczki startuje w Marrakeszu, gdzie kierowcy będą mogli się sprawdzić podczas jazd na wymagających odcinkach ulokowanych wokół pustyni Ouarzazate. Podczas tej wyprawy noclegi zapewni pięciogwiazdkowy hotel Royal Mansour.

Trzeci, ostatni etap, podróży to Stany Zjednoczone. Uczestnicy przejadą przez Arizonę, Nevadę oraz Utah. W tym czasie zwiedzą „Dolinę Pomników”, a także przelecą helikopterem nad Wielkim Kanionem. Następnie uczestnicy zostaną przetransportowani do Chile, gdzie będą mogli sprawdzić Range Rovery na pustyni Atacama, natomiast noce spędzą w hotelu Awasi, który jest uważany za jeden z najbardziej luksusowych na świecie. Ostatnia część podróży to Sydney, Tasmania oraz na zakończenie wyprawa łodziami przez zatokę Wineglass.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze