Nowy Peugeot Landtrek – zaprojektowany tak, by podbić afrykański rynek

15 lutego 2021
11
Nowy Peugeot Landtrek uosabia DNA legendarnych modeli, takich jak kombi 404 i ciężarówka typu pick-up 504.

Nowy pick-up Peugeot Landtrek uzupełnia gamę pojazdów użytkowych marki Peugeot, która od prawie wieku jest znana ze swojej solidności i dostosowania do zastosowań klientów na całym kontynencie afrykańskim.

Peugeot Landtrek wkracza do segmentu jednotonowych pick-upów, chcąc stać się nowym punktem odniesienia na rynku w regionie Afryki Środkowo-Wschodniej. Samochód będzie dostępny w ponad 180 punktach sprzedaży Peugeot w całym regionie.

Przeczytaj też: Madinat Aliyu, buntowniczka z Nigerii

Nowy Peugeot Landtrek jest dostępny w trzech wersjach nadwozia: z podwójną i pojedynczą kabiną oraz z podwoziem z kabiną przystosowaną do różnych konwersji. Peugeot zapewnia, że pick-up zapewnia bezbłędne osiągi i spełnia zarówno potrzeby zawodowe, jak i rodzinne.

Projektując nowego Landtreka, szczególną uwagę zwrócono na niezawodność, solidność i łatwość naprawy, które są jednymi z głównych oczekiwań klientów pojazdów użytkowych.

Samochód zapewnia uciąg do trzech ton i ładowność przekraczającą 1 tonę, która w niektórych wersjach może osiągać nawet 1,2 tony. Co więcej, nowy Peugeot Landtrek ma najbardziej pojemną skrzynię ładunkową w segmencie! Pod względem komfortu ma zapewniać najnowocześniejszą technologię pokładową, zaawansowane możliwości adaptacyjne i przyjemność z jazdy przypominającą jazdę SUVem.

Pick-up będzie dostępny w wersji benzynowej i wysokoprężnej, z manualną lub automatyczną skrzynią biegów i z napędem na dwa lub cztery koła.

Przeczytaj też: Odnowiony Peugeot 5008 – zaprojektowany tak, by zwiększyć przyjemność z jazdy

Pełna gama spersonalizowanych akcesoriów do nowego Peugeota Landtreka obejmuje między innymi: listwy progowe, termoformowaną ochronę nadwozia, twarde szkło, chromowany pałąk, alarm, maty bezpieczeństwa. .. Łącznie dostępnych będzie ponad 40 dedykowanych akcesoriów!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!