Karolina Chojnacka

Odnowiony Peugeot 5008 – zaprojektowany tak, by zwiększyć przyjemność z jazdy

Peugeot jest obecnie liderem na europejskim rynku kompaktowych SUV-ów ze swoimi modelami 5008 i 3008. Teraz marka z dumą prezentuje nowego SUV-a Peugeot 5008.

Od czasu premiery SUV-a Peugeot 5008 w 2017 roku, wyprodukowano ponad 300 000 tych samochodów, osiągając tym samym znakomite wyniki komercyjne zarówno w Europie, jak i na świecie. Teraz marka z dumą prezentuje odnowego SUV-a Peugeot 5008.

Zaprojektowany z myślą o doskonałości, nowy Peugeot 5008 ma towarzyszyć kierowcą w codziennych zadaniach i w czasie wolnym. To samochód stworzony, by przesuwać granice możliwości. Zapewni wsparcie w codziennych wyzwaniach i w czasie wolnym. Modularne wnętrze, które można dowolnie kształtować, zapewnia możliwości przewozu nawet 7 osób, w warunkach zapewniających przyjemność z jazdy i komfort.

Przeczytaj też: Peugeot 3008 – nowy SUV wyposażony w dwie opcje silników hybrydowych

Dzięki odważnemu, nowemu stylowi z przeprojektowanym przodem, nowymi tylnymi światłami w pełni LED, nowymi kolorami nadwozia i nową opcją „Black Pack”, Peugeot 5008 ustanawia nowe kanony stylistyczne, stając się jednocześnie bardziej okazałym i nowoczesnym. 

Nowy SUV jest wyposażony w najnowsze technologie, a Peugeot i-Cockpit potęguje doznania użytkowników dzięki wysokiej jakości odbiornikowi z wyświetlaczem, nowemu 10-calowemu ekranowi dotykowemu o wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo zapewnia większe bezpieczeństwo dzięki najnowszym rozwiązaniom wspomagającym prowadzenie.

Odnowiony Peugeot 5008 – zaprojektowany, by zwiększyć przyjemność z jazdy

W nowym Peugeotcie 5008 zastosowano nową strukturę komercyjnej gamy, wprowadzoną niedawno w Peugeot 308 – składa się z analogicznych wersji co niedawno wprowadzona gama PeugeotT 308. Obejmuje trzy poziomy wyposażenia. Dodatkowe wyposażenie jest dostępne w postaci pakietów.

W zależności od kraju sprzedaży, nowego SUV-a Peugeot 5008 można kupić na stronie internetowej „Peugeot Store”, która oferuje w 100% cyfrowy zakup, wymianę, finansowanie i dostawę.

Przeczytaj też: 210-lecie marki Peugeot

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze