Nowy Ford Bronco pokazuje na amerykańskich bezdrożach co potrafi

Nowa odsłona offroadera ze stajni Forda ma odznaczać się wyjątkowymi możliwościami terenowymi. Na potwierdzenie tych zapewnień producent opublikował kilka nagrań z testów nowego Bronco na amerykańskich pustkowiach.

Czas prawdziwych terenówek jeszcze się nie skończył, czego dowodem jest fakt, że Ford zainwestował niemałe pieniądze we wskrzeszenie modelu Bronco. Wyposażono go w wiele nowoczesnych rozwiązań, ale nie ma wątpliwości, że priorytetem były jak najlepsze możliwości terenowe, godne klasycznych offroaderów.

Ford Bronco powraca, żeby odebrać klientów Wranglerowi!

Przykłady? Co powiecie na prześwit, wynoszący 294 mm, który przebija nawet modele z regulowanym, pneumatycznym zawieszeniem? Albo na możliwość zamówienia 35-calowych kół z terenowymi oponami? Auto ma także blokady dyferencjałów oraz bieg pełzający o niespotykanym przełożeniu 94,75:1.

Ford Bronco Sport to SUV, który nie boi się zjechać z asfaltu

Aby przetestować możliwości nowego Bronco i zaprezentować je w praktyce, Ford zabrał kilka egzemplarzy przedprodukcyjnych na skaliste pustkowia w okolicach miasta Moab w stanie Utah. O tym jak wymagające są tam trasy, świadczy jedna statystyka – w ciągu 13 godzin udało się pokonać 33 mile.

Na poniższych wideo możecie zobaczyć Bronco w akcji. Wyjątkowo duży prześwit, bieg pełzający oraz odłączany stabilizator wielokrotnie się przydawały.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Cześć! Na imię mam Elwira, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do miłych spotkań i kontaktu w nudne dni. Z przyjemnością odpowiem wszystkim samotnym bo sama czuję się samotna, napisz do mnie na stronie randkowej gdzie spokojnie moglibyśmy pogadać, również na stronie znajdziesz moje odważne fotki mój profil to : http://milepanie.pl/elwirka

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

> 33 mile.

„Dziennikarzom” nawet nie chce się przeliczyć jednostek na europejskie.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Dajcie go terenwizji na premiere, to zobaczymy ile wart ;D

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

No fajnie fajnie, na skałkach daje se radę, a błotko? Zwykła mokra trawa i górki? Brodzenie? Śnieg kopny?

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Wykrzyż jak w Focusie RS.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Wow 🙂 cudo

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze