Karolina Chojnacka

Nowy Bentley Bentayga ze sportowym układem wydechowym Akrapovič i specjalną kolekcją akcesoriów

Oferta akcesoriów obejmuje cztery elementy – nadwozie, wnętrze, turystyka, ochrona – i ma pozwolić klientom zwiększyć indywidualizm i użyteczność ich Bentaygi. Z kolei sportowy układ wydechowy Akrapovič nada 4-litrowemu silnikowi V8 jeszcze bardziej wyrazisty dźwięk.

Cztery nowe kolekcje akcesoriów firmy Bentley są teraz dostępne w nowym  Bentleyu Bentayga. Wszystko po to, by jeszcze bardziej ulepszyć możliwości luksusowego SUV-a. Oferta akcesoriów obejmuje cztery elementy – nadwozie, wnętrze, turystykę i ochronę – i ma pozwolić klientom zwiększyć indywidualizm i użyteczność ich Bentaygi.

Najważniejszym elementem oferty akcesoriów jest sportowy wydech, stworzony we współpracy z firmą Akrapovič, który ma zapewnić bardziej ekscytujący i wyrazisty dźwięk silnika. Lekki,  wykonany z wysokogatunkowego tytanu system składa się z zestawu rur łączących, tłumika i dwóch zestawów owalnych końcówek rur wydechowych, na których wygrawerowano loga Bentleya i Akrapovič. Centralny tłumik został zastąpiony prostymi rurami, które kierują spaliny do tylnego tłumika, gdzie są one przepuszczane przez wewnętrzne przegrody, aby nadać głosowi silnika bardziej charakterny dźwięk.

Nowy Bentley Bentayga ze sportowym układem wydechowym Akrapovič i specjalną kolekcją akcesoriów

Oferta akcesoriów zewnętrznych zapewniająca wydajność

Nowa oferta produktów zewnętrznych przeznaczona jest dla klientów, którzy chcą podkreślić wygląd i dźwięk swojej Bentaygi. Oprócz układu wydechowego Akrapovič, kolejną opcją są specjalnie opracowane osłony lusterek z włókna węglowego o wysokim połysku, które z pewnością będą przyciągać wzrok innych użytkowników dróg.

Opcja stałego stopnia bocznego, z gumowym bieżnikiem z diamentowym pikowaniem na całej długości pojazdu między nadkolami, ma zapewnić klientom  praktyczne rozwiązanie, ułatwiające wsiadanie i wysiadanie z nowego Bentayga, a także łatwiejszy dostęp do akcesoriów montowanych na dachu.

Oferta akcesoriów wewnętrznych dla zwiększenia luksusu

Pakiet relaksacyjny zawierający skórzane poduszki dekoracyjne i dodatkowe podnóżki obite wykładziną z długim włosiem, które można dostosować do samochodu, dopasowując kolor skóry do wnętrza, specjalny bagaż na zamówienie czy linia toreb golfowych  – wszystko by zwiększyć komfort podróżujących nową Bentaygą.

Nowy Bentley Bentayga ze sportowym układem wydechowym Akrapovič i specjalną kolekcją akcesoriów

Oferta akcesoriów turystycznych, większa pojemność i użyteczność

Oferta turystyczna zwiększa pojemność bagażnika Bentaygi z obecnej pojemności 484 litrów o dodatkowe schowki i opcje zarządzania bagażem, w tym box dachowy firmy Bentley, zapewniający możliwość przewożenia do trzech rowerów lub sześciu kompletów nart oraz schowek na kosztowności. Box dachowy przy ładowności 75 kilogramów i pojemności 320 litrów to dodatkowa przestrzeń idealna na sprzęt sportowy i do prowadzenia aktywnego trybu życia.

Nowy Bentley Bentayga ze sportowym układem wydechowym Akrapovič i specjalną kolekcją akcesoriów

Przeczytaj też: Bentley Bentayga – rodzinny SUV dla nowobogackich

Opcjonalny wielofunkcyjny schowek w bagażniku jest dobrze dopasowany do podłogi bagażnika i umożliwia wysunięcie wewnętrznej szuflady, zapewniając wygodny dostęp do zawartości. Szuflada może być podzielona na dwie oddzielne części. Ściany wewnętrzne i podłoga są pokryte trwałym i wodoodpornym elastomerem termoplastycznym (TPE), a zintegrowany korek spustowy umożliwia łatwe usuwanie wody lub brudu. Pojemność schowka wynosi do 100 litrów.

W tej ofercie dostępne są również dwie wersje bagażnika rowerowego do przewożenia dwóch lub trzech rowerów zamontowanych na samochodzie za pomocą haka holowniczego.

Oferta akcesoriów ochronnych

Zakres akcesoriów ochronnych obejmuje pokrowce samochodowe, wytrzymałe maty wewnętrzne i chlapacze.

Dwie różne osłony zewnętrzne, obie ukształtowane tak, aby precyzyjnie dopasować się do konturów nowej Bentaygi, mają zapewnić dodatkową barierę przed działaniem wilgoci i kurzu, nawet jeśli auto nie jest przechowywane na zewnątrz.

Nowy Bentley Bentayga ze sportowym układem wydechowym Akrapovič i specjalną kolekcją akcesoriów

Specjalnie zaprojektowane dla Bentayga chlapacze zostały opracowane w celu ochrony lakieru. Wykonane z wytrzymałego TPE i przymocowane do karoserii, zostały zaprojektowane tak, by wyglądać stylowo a jednocześnie zapewnić dodatkową barierę.

Z kolei maty podłogowe mają zapewnić w trudnych warunkach wysokiej jakości ochronę i doskonałą przyczepność, nawet gdy będą mokre. Dywaniki podłogowe mają podwyższone krawędzie, aby chronić istniejące dywany. Z tyłu pojazdu wytrzymała osłona zderzaka pomaga chronić górną powierzchnię tylnego zderzaka przed zadrapaniami i uszkodzeniami, obok wytrzymałej maty do bagażnika, która chroni jego podłogę.

Przeczytaj też: Przeczytaj też: Bentley – jak tworzą dzieło sztuki! Film

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze